Piękna blondynka i Ferrari F430

Jakie są sposoby, aby auto wyglądało na zdjęciach jeszcze bardziej atrakcyjnie, niż na żywo? Można pokusić się o markowy tuning optyczny, owszem, jednak najczęściej producenci decydują się na uchwycenie w kadrze ich flagowego modelu oraz urodziwej blondynki.

fot. Jordan Shiraki

Dlaczego akurat jasnowłosa piękność? Bo mężczyźni wolą blondynki – tak wynika z badań, a Ferrari F430 od lat jest komunikowane marketingowo właśnie do mężczyzn. Może nie koniecznie wolą oni takie panie u swojego boku na całe życie (choć właściciwe dlaczego nie?), ale na jedną noc (lub kilka), ewentualnie lubią je oglądać… na zdjęciach. Z tego założenia wychodzą od lat wszelkie marki samochodowe i motocyklowe zatrudniając utalentowanego fotografa oraz kuszącą modelkę w swoich kampaniach reklamowych.

fot. Jordan Shiraki

Tym razem właśnie Ferrari zdecydowało się na sesję zdjęciową modelu 430 z Corinne Doherty – blond modelką. Całość odbyła się na wysuszonym, słonym jeziorze w Boulder City w Nevadzie. Kilka zdjęć zrobiono również przy Chevrolecie Corvette Z06.

Do sesji zatrudniono uznanego fotografa motoryzacyjnego Jordan Shiraki, którego znamy również z słynnych zdjęć Lamborghini.

Naszym zdaniem jego pracę docenią również panie – no bo która z nas nie chciałaby mieć takich zdjęć?

 

fot. Jordan Shiraki

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze