Pick-up z Polski?! – galeria

Grand Tiger to model auta produkowanego w byłej fabryce FSO. Na początku czerwca do salonów na terenie naszego kraju mają trafić pick-upy produkowane przez firmę POL-MOT Warfama, która jest wyłącznym importerem oraz dystrybutorem aut Grand Tiger.

Pojazdy, które dzięki polskiemu dystrybutorowi uzyskały homologację, będą mogły być użytkowane na drogach europejskich. Czy szykuję się sukces na miarę Dacii Duster?

fot. Warfama

Czas pokaże. Grand Tiger został wyposażony w 170KM silnik diesela o pojemności 2,5 litra. Prezentowany model ma podwójną, pięcioosobową kabinę, przestrzeń ładunkową oraz napęd 4×4, czyli wszystko to, co charakteryzuje klasycznego pick-upa. Jego ładowność wynosi ok. 1150 kilogramów, natomiast masa całkowita to 2737 kilogramów. Na wyposażeniu samochodu mają się znaleźć klimatyzacja, dwie poduszki powietrzne, centralny zamek, ABS, elektrycznie otwierane szyby, aluminiowe felgi oraz lakier metalizowany.

Jak informuje producent auto ma spalać w cyklu miejskim 11,5 litra, natomiast średnie zużycie paliwa ma wynieść w granicach 8,8 litra. Ciekawostką jest to, że auto spełnia wszystkie przepisy przewidziane dla samochodów ciężarowych, co wiąże się z brakiem podatku akcyzowego oraz możliwością odliczenia przez firmy pełnego podatku VAT.

fot. Warfama

Gran Tiger może okazać się ciekawym rozwiązaniem dla małych firm lub osób potrzebujących auta, które da sobie radę w terenie. Jeśli będzie się charakteryzowało funkcjonalnością oraz bezawaryjnością może okazać się strzałem w dziesiątkę. Przewidywana cena to 79 000 złotych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze