Peugeot na tronie z diamentami w koronie

Świętowania jubileuszu królowej Elżbiety II ciąg dalszy. Tym razem hołd monarchini oddają gwiazdy show „The Only Way Is Essex”, Cara Kilbey i Billi Mucklow, na których zlecenie powstał efektowny, diamentowy Peugeot RCZ.

Pisałyśmy już o specjalnym, królewskim wydaniu Bentleya, Bentley Mulsanne Diamond Jubilee – można o nim przeczytać tutaj.

 Gospodynie programu znanego pod skrótem „TOWIE” uchodzą w Wielkiej Brytanii za znawczynie mody i stylu. Na ich specjalne zlecenie ekipa ośmiu specjalistów, pracujących na okrągło przez całą dobę, w ciągu tygodnia pokryła nadwozie sportowego coupe’ Peugeot RCZ 81 tysiącami sztuk diamentów Essex. Cały proces odbywał się ręcznie. Nic dziwnego, że ten niezwykły model powstał wyłącznie w jednym egzemplarzu… kupić go nie będzie można.

Billi i Cara dumnie pozują na tle diamentowego Peugeota
fot. Peugeot

Gwiazdy programu tak komentują efekt końcowy:

Billi Mucklow: „Każdy, kto zna nas i nasz program wie, że styl jest wszechobecny, poczynając od ubrań, które na sobie nosisz, a kończąc na samochodzie, którym jeździsz. Bardzo chciałyśmy uczcić diamentowy jubileusz królowej Elżbiety II, dlatego uważamy, że pokrycie samochodu diamentami z okazji sześćdziesięciu lat panowania brytyjskiej monarchini to znakomity pomysł!”.

Cenny samochód w całej krasie
fot. Peugeot

Cara Kilbey dodaje: „To musiał być Peugeot RCZ, ponieważ auto jest zmysłowe, seksowne i ma ponętne kształty – zupełnie jak my! Dach z podwójnym wybrzuszeniem też jest niezwykły; RCZ przyprawia nas o gęsią skórkę za każdym razem, gdy na niego patrzymy – nawet w wersji niepokrytej diamentami!”.

Zadowolone z siebie matki chrzestne
fot. Peugeot

Pytanie, jak do tego pomysłu odniesie się królowa, mimo pokaźnego majątku znana z zamiłowania do cięcia kosztów i ograniczania ekstrawagancji…?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze