Peugeot na tronie z diamentami w koronie

Świętowania jubileuszu królowej Elżbiety II ciąg dalszy. Tym razem hołd monarchini oddają gwiazdy show „The Only Way Is Essex”, Cara Kilbey i Billi Mucklow, na których zlecenie powstał efektowny, diamentowy Peugeot RCZ.

Pisałyśmy już o specjalnym, królewskim wydaniu Bentleya, Bentley Mulsanne Diamond Jubilee – można o nim przeczytać tutaj.

 Gospodynie programu znanego pod skrótem „TOWIE” uchodzą w Wielkiej Brytanii za znawczynie mody i stylu. Na ich specjalne zlecenie ekipa ośmiu specjalistów, pracujących na okrągło przez całą dobę, w ciągu tygodnia pokryła nadwozie sportowego coupe’ Peugeot RCZ 81 tysiącami sztuk diamentów Essex. Cały proces odbywał się ręcznie. Nic dziwnego, że ten niezwykły model powstał wyłącznie w jednym egzemplarzu... kupić go nie będzie można.

Billi i Cara dumnie pozują na tle diamentowego Peugeota
fot. Peugeot

Gwiazdy programu tak komentują efekt końcowy:

Billi Mucklow: „Każdy, kto zna nas i nasz program wie, że styl jest wszechobecny, poczynając od ubrań, które na sobie nosisz, a kończąc na samochodzie, którym jeździsz. Bardzo chciałyśmy uczcić diamentowy jubileusz królowej Elżbiety II, dlatego uważamy, że pokrycie samochodu diamentami z okazji sześćdziesięciu lat panowania brytyjskiej monarchini to znakomity pomysł!”.

Cenny samochód w całej krasie
fot. Peugeot

Cara Kilbey dodaje: „To musiał być Peugeot RCZ, ponieważ auto jest zmysłowe, seksowne i ma ponętne kształty – zupełnie jak my! Dach z podwójnym wybrzuszeniem też jest niezwykły; RCZ przyprawia nas o gęsią skórkę za każdym razem, gdy na niego patrzymy – nawet w wersji niepokrytej diamentami!”.

Zadowolone z siebie matki chrzestne
fot. Peugeot

Pytanie, jak do tego pomysłu odniesie się królowa, mimo pokaźnego majątku znana z zamiłowania do cięcia kosztów i ograniczania ekstrawagancji...?

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.