Paul Walker - aktor z "Szybkich i Wściekłych" - nie żyje

Tragiczne wieści obiegły dziś świat - nie żyje Paul Walker - wielbiciel motoryzacji, bardziej znany jako odtwórca głównej roli Briana O'Connera w kultowym już filmie "Szybcy i Wściekli".

Porsche carrera GT po wypadku, w którym zginął Paul Walker i Roger Rodas.

Mimo, że każdy fan motoryzacji widział ten film, wielu się od jego specyfiki odcinało. Jednak większości z nas na zawsze już zapadnie w pamięci rola, jaką odegrał nie tylko Vin Diesel - uwielbiany przez rzesze kobiet (w tym sporą część naszej redakcji), ale jego filmowy partner Paul Walker. W "Szybkich i wściekłych" wcielił się w postać agenta FBI Briana O'Connera.

Czas szybko upłynął od kiedy widzieliśmy Paul'a w jego ostatniej motoryzacyjnej roli - aktor zmarł w wieku 40 lat. Stało się to kilka dni temu na kalifornijskiej drodze w pobliżu Los Angeles, gdzie w skutek bardzo poważnego wypadku Walker wraz z towarzyszem podróży doznali śmiertelnych obrażeń. Aktor jechał wówczas ze swoim przyjacielem Rogerem Rodasem, który prowadził Porsche Carrera GT - wspólnie wracali z charytatywnego wydarzenia, organizowanego co roku w Kalifornii. Jadąc w okolicach Santa Clarita auto prawdopodobnie wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. Po chwili samochód stanął w płomieniach a Walker i Rodas utkęli wewnątrz Porsche. Obaj zginęli na miejscu.

Policja uznała, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość pojazdu.


Wypowiedź szeryfa i ojca Paul'a Walker'a oraz zdjęcia rozbitego pojazdu tutaj.

Tak go zapamiętamy - Paul Waler (z lewej) jako Brian O'Conner w kultowym filmie "Szybcy i Wściekli" u boku Vina Diesla.

kadr z filmu "Szybcy i Wściekli"
Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.