Parkowanie po rosyjsku

Jak widać roztargnienie nie jest najlepszym przyjacielem kierowcy. Przekonał się o tym nawet prezydent Rosji Dimitrij Miedwiediew, którego "zaparkowane" auto ruszyło w tłum zwolenników głowy państwa.

fot. YouTube

Tym razem na spotkanie ze swoimi zwolennikami Prezydent Rosji Dimitrij Miedwiediew postanowił pojechać samodzielnie swoim Mercedesem ML.

Miedwiediew, który na co dzień porusza się rządowym samochodem z kierowcą, zapomniał chyba o podstawowych zasadach ruchu drogowego, nie mówiąc o tym, że nie pamiętał co należy zrobić aby zaparkować auto. A może po prostu był zmęczony? Tak czy owak, tam gdzie się zatrzymał, zostawił swojego SUV-a, zapominając zaciągnąć ręczny hamulec wskutek czego auto zaczęło staczać się w tłum.

Dzięki szybkiej reakcji ochroniarzy prezydenta udało się uniknąć tragedii. Zresztą zobaczcie sami:

Najnowsze

Mission Impossible powraca!

Od kilku dni w Internecie możemy zobaczyć zwiastun najnowszego filmu z udziałem Toma Cruise'a. „Mission: Impossible - Ghost Protocol" tak brzmi pełna nazwa najnowszej części kultowego już filmu. Czym tym razem zaskoczą nas przygody Ethana Hunta?

fot. BMW

Według oficjalnych komunikatów Impossible Mission Force zostanie zamknięte, gdyż padnie na organizację podejrzenie, że brała ona udział w zakrojonym na skalę światową spisku terrorystyczny. Hunt wraz ze swoimi podopiecznymi zejdą do podziemia, aby oczyścić organizację z zarzutów.

Lecz nas nie tylko sama historia interesuje, ale także pojazdy, jakie pojawią się w filmie. W zwiastunie możemy dostrzec najnowszy model samochodu bawarskiej marki BMW – i8 Hybrid Coupe, który jest owocem prac Vision Efficient Dynamics, grupy pracującej nad najnowszą serią-6 marki.

Czy sceny z udziałem BMW będą na miarę tych niezapomnianych z motocyklami Triumph z drugiej części filmu, przekonamy się już 24 grudnia w dniu premiery filmu.

 

Najnowsze

Najstarszy brytyjski motocyklista

Jeden z brytyjskich ubezpieczycieli firma Bennetts przeglądając archiwa natrafiła na niezwykłą postać. Red Scott urodził się w 1917 roku w chwili obecnej ma 94 lata i ... całkiem niedawno ubezpieczył on nowiutki motocykl - Hondę CBR250R.

W pierwszej chwili można być pomyśleć, że to prezent dla wnuczki, lecz nic bardziej mylnego. Pan Scott od 74 lat jeździ motocyklami i ma już przejechane na swoim koncie blisko 619 000km. Swoją przygodę z jednośladami rozpoczął, w 1937, kiedy to kupił swój pierwszy motocykl – Nortona 16H 490cc.

fot. blogspot

Jak sam podkreśla nie ma zamiaru zwalniać:

– Jazda daje mi poczucie wolności, pozwala mi poruszać się łatwo oraz oferuje możliwość wyruszenia na otwartą drogę. Wiek dla mnie nie ma znaczenia, będę jeździł motocyklem tak długo jak będę mógł.

Reg Scott został uhonorowany tytułem najstarszego motocyklisty w Wielkiej Brytanii. Gratulujemy mu oraz życzymy jeszcze wielu przejechanych kilometrów, gdyż jest wspaniałą inspiracją dla młodszych jeźdźców!

 

Najnowsze

Euro RSCG Peugeot Rally w natarciu

Marka Peugeot wypuściła właśnie reklamę, która ma na celu stworzyć długotrwałe relacje ze swoimi klientami czy im się uda oceńcie sami?  

Reklama jest perfekcyjnym przykładem wykorzystywania emocji do promowania marki.
fot. YouTube

Najnowsza reklama promująca Euro RSCG Peugeot Rally oparta została na emocjach związanych z dzieciństwem. Clip zaczyna się od sceny, w której chłopiec biegnie przez podwórko z samochodzikiem w ręku. Obrazy przeskakuje na inne dziecko bawiące się małym Hotwheelsem, potem na następne i następne, po czym mały samochód przemienia się w prawdziwych rozmiarów auto wchodzące w zakręt. Peugeot stara się udowodnić, że ma niezliczone pokłady energii, jeśli chodzi o samochody.

Reklama jest perfekcyjnym przykładem wykorzystywania emocji do promowania marki.

 

Najnowsze

Nowe modele Harley-Davidson już w salonach!

Jak ogłosił amerykański producent motocykli Harley-Davidson, 15 wybranych modeli z roku 2012 lada dzień zawita do salonów marki na całym świecie.  

fot. Harley-Davidson

Co czeka na wielbicieli amerykańskiej legendy? Model Sportster będzie oferowany w 15 malowaniach, w tym 7 nowych stworzonych specjalnie dla rocznika 2012. Będą one wyposażone w opony Michelin Scorcher. Wybór najmniejszego motocykla z rodziny H-D będzie szeroki od atrakcyjnego cenowo „Dark Custom” po Iron 883 i oddającego hołd old-schoolowym motocyklom „flat tracker” XR1200X.

Wszystkie osiem modeli z serii Touring napędzane będzie silnikami Twin Cam 103, a także większość z nich oferowana będzie z nowymi bezdętkowymi aluminiowymi kołami, przystosowanymi do szybkiej wymiany oraz naprawy.

W sumie 48 modeli będzie oferowanych z bakami w nowej szacie graficznej.

Czy zauroczą potencjalnych klientów te zmiany, dowiemy się wkrótce.

 

Najnowsze