Karolina Chojnacka

„Outlierman’s Roads” sprawi, że twoja torba podróżna będzie bardziej motoryzacyjna i luksusowa

The Outlierman wprowadza na rynek całkowicie nową podszewkę ze wzorem „Outlierman’s Roads”, aby uzupełnić wybór pięknych, ręcznie wykonanych przedmiotów ze swoich kolekcji.

Wzór „Outlierman’s Roads” obejmuje elementy stylu The Outlierman w dynamicznym, niemal kinowym widoku. Klasyczne, ikoniczne samochody, pasja do jazdy i podstawowe elementy stylu  charakterystycznego dla The Outlierman spotykają się w żywym projekcie, pełnym szczegółów, który oddaje emocje i istotę prowadzenia najbardziej kultowych samochodów świata w oszałamiających lokalizacjach.

Ta niezwykle szczegółowa podszewka jest wykonana w 100% z drelichu bawełnianego, starannie wykonanego przez rzemieślników The Outlierman we Włoszech.

Miękka w dotyku, ale z mocną, bardzo trwałą teksturą, podszewka z wzorem „Outlierman’s Roads” jest gotowa na najbardziej odważne i ekstrawaganckie wycieczki, które zaplanujesz w nadchodzących latach.

Przeczytaj też: Luksusowe, jedwabne maseczki w motoryzacyjnym stylu. Cena robi wrażenie!

Ponadczasowa podszewka  pojawi się we wszystkich kolekcjach The Outlierman, w takich akcesoriach jak skórzana teczka na dokumenty ze skóry licowej czy torba weekendowa ze skóry licowej. W nadchodzących miesiącach całkowicie nowa wyściółka pojawi się również w skórzanym etui na dokumenty z licowej skóry.

„Outlierman’s Roads”

Przeczytaj też: Luksusowe rękawiczki samochodowe mają zwiększyć komfort jazdy. Cena zwala z nóg!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze