Otul się kaszmirem od Bentleya

Czapki, wełniane swetry i grube płaszcze już niedługo odejdą w zapomnienie za sprawą nadchodzących ciepłych i słonecznych dni. Dlatego warto pomyśleć o zmianie nie tylko spryskiwacza na letni w samochodzie, ale także garderoby. Bądź elegancka i bardzo kobieca na wiosnę: załóż szal od Bentleya.

fot. Bentley

Są ekskluzywne gadżety, których pomysłowość i nowoczesna technologia przyciągają głównie mężczyzn (przeczytaj o zegarku dla dziewczyny Jamesa Bonda, który otwiera Astona Martina tutaj). 

Tymczasem wiosna zbliża się do nas szybkimi krokami i myślimy o zmianie ociężałej garderoby na lżejszą. Już nie trzeba będzie wciskać na siebie nadmiaru ubrań. Zimowe okrycia wierzchnie, zastąpimy kusymi i seksownymi bluzeczkami, które podkreślą naszą kobiecą sylwetkę. Jednak zanim zrobi się zupełnie ciepło i będziemy mogły odkryć trochę więcej, niż dotychczas, swojego ciała, warto pomyśleć o cienkich okryciach, jak ponczo, sweterki, cienkie kurteczki czy szale. 

fot. Bentley

Bentley wie, czego pragną kobiety wiosną. Dlatego dla swoich klientek przygotował odrobinę wygody i luksusu na ciepłe dni. Kaszmirowy szal można nosić do wszystkiego.  Niezależnie od tego, czy masz na sobie jeansy i koszulę, czy małą czarną i szpilki – wyglądasz olśniewająco. Drogie Panie – czas przywitać wiosnę…

Cena szala to ok. 1500 zł

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze