Zegarek dla dziewczyny Jamesa Bonda

Zbliża się Dzień Kobiet, więc pomarzmy o prezentach. Szlachetny, markowy zegarek z kluczykiem za 22 tysiące funtów? Chętnie, ale trzeba mieć jeszcze jedno - Astona Martina, bo do niego ten kluczyk pasuje.

fot. Jaeger LeCoultre

Trudno wypowiadać się w imieniu właścicieli Astonów Martinów, ale być może za wygodę i szyk są oni gotowi zapłacić ponad 100 tysięcy złotych. Jeśli tak – oto piękny zegarek Jaeger LeCoultre zwany AMVOX2 Transponder Rapide. Ten ciekawy chronometr to gadżet dedykowany czterodrzwiowej sportowej limuzynie Astona –  Rapide. Zegarek ma dodatkową funkcję – jest pilotem do auta i to w sposób godny Jamesa Bonda. Naciskając na szafirowe szkiełko, które pełni rolę ekranu dotykowego możemy otworzyć lub zamknąć auto. Trzeba jednak wiedzieć jak, gdyż otwieranie samochodu jest „ukryte” na tarczy między godziną 8 a 9, a zamykanie pomiędzy 3 a 4.

Zegarek szykowano podobno ponad 2 lata – to jednak nie czas wykonania odpowiada za jego wysoką cenę. Dobra rada od Motocainy: najpierw kupcie Astona (otwarcie jego salonu już 10 marca w Warszawie), a potem pomyślcie o zegarku.To byłby naprawdę niezapomniany Dzień Kobiet!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze