Otocz się Jaguarem… w londyńskim hotelu

Nie wiesz na co wydać 20 tysięcy złotych? A może by tak noc w londyńskim apartamencie Jaguara?

fot. Jaguar

Londyńskie atrakcje wzbogaciły się ostatnio o niebanalny apartament w hotelu Taj Suites and Residences. Za dwadzieścia tysięcy złotych, czyli równowartość pięciu tysięcy funtów można sobie zafundować noc wśród najsłynniejszych aut świata, w formie 170 metrowego mieszkania pełnego obrazów i luksusowych mebli.

Przy wejściu wita nas inspirowany twórczością Andyego Warhola obraz z kultowym E-typem, który w tym roku obchodzi swoje pięćdziesięciolecie. Dalej na ścianach zobaczymy między innymi grafiki Jaguara XJ220 czy C-X75, oprawione i podświetlone detale karoserii czy nawet miniaturowe modele Jaguarów.

Na 170 metrów powierzchni składają się dwie sypialnie z łazienkami, kuchnia z jadalnią, salon, miejsce do pracy i taras. Wszystko urządzone w stonowanym, wytwornym stylu pod okiem głównego stylisty marki, Iana Calluma. Spokojna kolorystyka wnętrz, pikowana skóra, szkło i chrom z pewnością pozwolą nam poczuć się jak w jednym z filmów Jamesa Bonda. Jeśli cena wciąż nie przekonuje, dodatkowo przez całą dobę do dyspozycji będziemy mieć nowego Jaguara XJ.

Co myślicie o takim apartamencie? Mimo wszystko zdaje nam się, że cena jest nieco wygórowana.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze