Karolina Chojnacka

Oto samochód, który wjedzie wszędzie… nawet do twojego salonu!

To pojazd do zadań specjalnych.

Jedną z najgorętszych modyfikacji, które pojawiły się ostatnio na scenie terenowej, jest zamiana kół i opon na czołgowe gąsienice. Zajmują się tym różne firmy, działające na rynku wtórnym. Oczywiście, taka aktualizacja samochodu kosztuje, i to niemało.

Tym, którzy chcieliby cieszyć się czołgowymi gąsienicami za znacznie mniej i na łatwiejszą w zarządzaniu pojazdem skale, z pomocą przychodzi Tamiya Landfreeder Quadtrack.

{{ image(33813) }}

Przeczytaj też: Ten wyjątkowy samochód to hołd złożony oryginalnemu Jeepowi Wranglerowi. Zobaczcie zdjęcia!

Tamiya Landfreeder Quadtrack to sterowna zdalnie terenówka w skali 1/10, mająca poliwęglanowe, pomalowane nadwozie (które bardzo przypomina nam Forda Rangera pierwszej generacji) i plastikowe podwozie ze sprężynami śrubowymi.

https://www.youtube.com/watch?v=PU2Tk5o5Y-I

Każdy zestaw gąsienic składa się z głównej zębatki i czterech rolek. Jedna z rolek jest resorowana, aby poprawić jakość jazdy, a wszystkie gąsienice obracają się, aby ułatwić pokonywanie przeszkód. Dołączone są dwa rodzaje bieżników, gładki, który sprawdzi się na większości dróg i „ostrzejszy”, idealny do jazdy po śniegu czy piasku. W zestawie znajduje się silnik oraz plastikowa osłona elektroniki, ale będziesz musiał zaopatrzyć się we własny akumulator.

{{ gallery(3179) }}

Przeczytaj też: Oto samochody, które właściciele najdłużej trzymają w garażach

Landfreeder Quadtrack trafi do sprzedaży w pierwszej połowie tego roku. Jego cena nie jest jeszcze znana, ale podejrzewamy, że trzeba będzie za niego zapłacić co najmniej kilkaset dolarów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze