Karolina Chojnacka

Oto radiowóz, którym każdy chciałby się przejechać… Poznajcie policyjne BMW M850i xDrive!

Normalnie, przejażdżka radiowozem nie kojarzy się raczej z czymś przyjemnym, ale... zależy jakim radiowozem!

Tuning – słowo, które sprawia, że ​​serca wielu kobiet i mężczyzn biją szybciej. Tuning może być również powodem skarg do organów licencyjnych i organów ścigania.

Co roku inicjatywa „TUNE IT! SAFE!” Stowarzyszenia Niemieckich Tunerów Samochodowych (VDAT) udowadnia, że ​​tuning może być bezpieczny. Celem kampanii jest zwrócenia uwagi na homologowany i bezpieczny tuning oraz pokazanie, jak rewelacyjne mogę wyglądać pojazdy z homologacją drogową.

Po raz szósty w „TUNE IT! SAFE” wziął udział AC Schnitzer, tworząc niesamowicie wyglądający radiowóz. Poznajcie Police BMW M850i xDrive stworzony przez AC Schnitzer!

Police BMW M850i xDrive

Przeczytaj też: Polska Policja będzie jeździć elektrycznymi Hyundaiami! Jakim modelem i czy to ma sens?

Moc stuningowanego BMW M850i ​​xDrive została zwiększona z 530 KM do 620 KM, dzięki ulepszeniu wydajności AC Schnitzer. Ulepszenie wydajności jest oczywiście zatwierdzone i jest objęte gwarancją na komponenty. To norma, która nawiasem mówiąc dotyczy wszystkich ulepszeń wydajności AC Schnitzer. Całość dopełnia układ optyczny silnika AC Schnitzer, który po otwarciu maski pokazuje, że z pewnością pracowali tu profesjonaliści.

Police BMW M850i xDrive

Sportowy układ wydechowy AC Schnitzer, w tym dwie klapy wydechowe i po dwie rury wydechowe „Carbon Sport”, również może być objęty opcjonalną gwarancją. We wszystkich przypadkach zapewnia wspaniały dźwięk silnika, który spełnia określone limity hałasu.

Elementy przedniego spojlera z włókna węglowego AC Schnitzer, przedni splitter, przednie błotniki z włókna węglowego, boczne progi z włókna węglowego, tylny dyfuzor z włókna węglowego i tylny spojler z włókna węglowego są oczywiście również uwzględnione, aby zaprezentować szeroką gamę elementów tuningowych.

Oprócz homologacji drogowej, która jest również obowiązkowa dla elementów aerodynamicznych, konwersja aerodynamiczna zapewnia znacznie zoptymalizowane wartości siły docisku.

Przeczytaj też: Policja zatrzymuje pijanego jadącego „wężykiem”

Wnętrze jest szlachetne, ale na pierwszym miejscu postawiono bezpieczeństwo: zestaw aluminiowych łopatek zmiany biegów AC Schnitzer, aluminiowe pedały i podnóżek, aluminiowy breloczek i osłona kontrolera iDrive mogą być używane legalnie.

Police BMW M850i xDrive

Policyjny radiowóz BMW M850i ​​stworzony przez AC Schnitzer w ciągu 2021 roku będzie prezentowany na różnych wystawach i wydarzeniach.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze