Oto idealny film instruktażowy jak nie powinno się parkować. Ta kobieta w kilka sekund zniszczyła luksusowe Porsche

Parkowanie nie zawsze należy do najprostszych manewrów, szczególnie na wąskich, sklepowych parkingach podziemnych. Kobieta na nagraniu w ciągu zaledwie kilku sekund zniszczyła swój luksusowy samochód. Zobaczcie jak to się stało!

Wielokrotnie widzieliśmy nagrania na których kierowcy udowadniali, że parkowanie to bardzo trudny manewr, jeśli nie robimy tego z głową. Producenci aut wychodzą kierowcom na przeciw, oferując im potrzebną pomoc w formie licznych systemów bezpieczeństwa i nowoczesnych czujników parkowania oraz tylnych kamer. Ta kobieta, widząc ostanie wolne miejsce w wąskiej szczelinie parkingu, postanowiła tam zaparkować. Niestety, to co się stało po chwili mrozi krew w żyłach.

Kobieta, przygotowując się do manewru pakowania wysiadła z auta, by zobaczyć ile miejsca zostało, by odpowiednio zaparkować Porsche. Nie zaciągneła hamulca ręcznego, więc SUV zaczał się toczyć. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby kobieta w odpowiednim momencie nie zauważyła co dzieje się z jej samochodem. Mogło dojść do bardzo grożnego wypadku, nawet śmiertelnego.

Zobacz: Trudna sztuka parkowania – film

Przestrzegamy wszystkich kierowców, jeżeli nie ma miejsca i nie czujecie się na siłach by zaparkować w wąskiej szczelinie, warto wybrać inne miejsce! Ponadto w miejscach, gdzie miejsca parkingowe są wyjątkowo wąskie, warto parkować na zakładkę – jeden samochód przodem, drugi tyłem, ustawiając swój samochód jak najbliżej prawej krawędzi. Dzięki temu każdy kierowca swobodnie wysiądzie i wsiądzie do auta. Polecamy, szczególnie „świeżym' kierowcom, przećwiczenie parkowania w ciasnych miejscach, tam, gdzie nie będzie to stwarzało żadnego zagrożenia, a zwłaszcza – nie będzie prowadziło do otarć lub wgnieceń karoserii, gdyby się nie udało.

 

nearly squashed to death from r/IdiotsInCars

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Szkoda auta 🙁

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Dobra wiadomość to to, że zniszczyła tylko swój samochód

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze