Oto dowód, dlaczego nie warto zostawiać drogich samochodów bez opieki, gdy wyjeżdżamy na wakacje

Właściciele tego Mercedesa na długo zapamiętają widok rozkradzionego samochodu po powrocie z wakacji. Koszt naprawienia szkód, które wyrządzili chuligani może wynieść 100 tysięcy złotych.

Wielu kierowców chyba zna to uczucie, gdy ma wyjechać na dłuższe, zagraniczne wakacje i musi zostawić samochód w innym mieście. Obawiamy się, że przez kilka dni, czy tygodni ktoś okradnie lub zdewastuje samochód. Tak samo jak w przypadku małżeństwa z Birmingham, które po powrocie do swojego kraju zobaczyło swój samochód w fatalnym stanie.

Dwa tygodnie temu pewne małżeństwo postanowiło zostawić swoje sportowe coupe z gwiazdą na parkingu strzeżonym. Pomimo zapewnień, że miejsce jest w pełni bezpieczne i monitorowane to ich samochód został jednak postawiony w miejscu. gdzie kamery nie miały żadnego zasięgu i nikt nie kontrolował co dzieje się z pojazdem. Oczywiście skorzystali z tego faktu złodzieje i chuligani. 

Oto dowód, dlaczego nie warto zostawiać drogich samochodów bez opieki, gdy wyjeżdżamy na wakacje

Z samochodu skradziono maskę, przedni zderzak oraz wszystkie światła. Do tej pory nie znaleziono sprawców tego czynu. Współczujemy właścicielom Mercedesa AMG GT, bo to z pewnością nie był zbyt przyjemny widok, szczególnie, gdy w głowach jeszcze huczały piękne, wakacyjne wspomnienia. 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Więcej niech sobie swoloczy sprowadza angole do siebie

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Autko z premedytacją zostało postawione w takim miejscu w wiadomym celu pzdr

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze