Ostra jazda Lancerem Evo z perspektywy kierowcy oraz… jadącej za nim policji

Ten film to nietypowe połączenie i wyjątkowa okazja zobaczyć, jak droga wygląda z perspektywy pirata drogowego oraz jak jego wyczyny widzi podążający za nim policjant.

Kierowca Mitsubishi Lancera Evo X postanowił pójść na całość. Jechał grubo ponad 200 km/h, gwałtownie i niebezpiecznie zmieniał pasy, a także wyprzedzał inne pojazdy pasem awaryjnym. Nie wiedział, że tuż za nim jedzie nieoznakowany radiowóz, który wszystko nagrywa. Świetnym dopełnieniem tego materiału jest komentarza zatrzymanego kierowcy i policjanta, którzy wspólne oglądają zebrany materiał dowodowy.

Nie wiemy jaką karę nałożyli policjanci na kierowcę – za samo przekroczenie prędkości należałoby się 500 zł i 10 punktów karnych. Styl jazdy można jednak zakwalifikować jako stwarzanie zagrożenia, więc kara mogła być poważniejsza.

Naszą uwagę zwróciła jeszcze jedna rzecz. Popatrzcie na to, jak jadą inni kierowcy. Trudno to określić inaczej jak chaos – ktoś jedzie lewym pasem, inne auta wyprzedzają go środkowym, prawy pusty. Za chwilę na wszystkich pasach pojazdy jadą zbliżonym tempem, a lewym porusza się oczywiście auto dostawcze. Trudno tu o jakąś logikę i porządek.

https://www.youtube.com/watch?v=MBHV2RFP4nk

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Powinni to ściągnąć po pierwszym takim manewrze A nie stwarzać zagrożenie na drodze, nie wiem na co czekali aż koleś dzwona zaliczy?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Mam takiego Lancerka tylko że rallyart zrobiony na 295 koni

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Cienias bez umijetnosci dawaj na tor

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Takim zjebom genetycznym trzeba zabierać prawo jazdy do końca życia, żeby nikomu nie zrobili krzywdy

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Zjebami można nazwać wszystkich tych pajacow z tej trasy to się w pale nie mieści że każdy sobie jeździ pasem którym chce debile niedzieli kierowcy czy konkurs laysów z prawkiem w środku? Kabaret

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Masz racje

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Sam jesteś zjebem – nawet takim evo nie dałbys mojemu citkowi w tjunie rady bo wyebałbys sie zaraz na pierwszym zakręcie albo nasrau w gacie ze strachaua bo ktoś kopnałby w heble i postawiłby ci czerwone w oczach i dzwonki w głowie i gorąc w dupie – nie nadanżasz reakcją za tym co dzieje sie w kamerce a srasz smutne texta o kabarecie – pewnie smutas po 70 z ciebie w starym czinkueczento 700 bo nie stac cie na lepsze 900 czy nawet 1100 było – -oddaj prawko bo stwarzasz kabaret na drodze – nie tobie oceniac gamoniu nbez głowy w denkach w cynglach na nosie …
dzban nie kierowca z ciebie …

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze