Organizujemy zakończenie sezonu motocyklowego; dołącz!
Jesteś motocyklistką i chcesz w kameralnym towarzystwie symbolicznie zakończyć sezon motocyklowy? Zapraszamy na imprezę, która odbędzie się 28 września w Dworze w Odonowie pod Krakowem!
![]() |
Motocaina.pl wspólnie z Moto Magart – Magdalena Pondel – organizują kameralne zakończenie sezonu, na które zaproszone są przede wszystkim motocyklistki z osobami towarzyszącymi. Wydarzenie odbędzie się w Dworze w Odonowie, 50 kilometrów od Krakowa. Przewidujemy kilka atrakcji, o których będziemy informować już wkrótce – rezerwujcie czas!
W sobotni wieczór planujemy ognisko z pysznym mięsiwem na grillu i kiełbaską z ogniska.
W niedzielę, 29 września, organizujemy przejażdżkę po urokliwych trasach okolic.
| Niedzielną przejażdżkę motocyklową organizuje Magdalena Pondel – instruktorka jazdy motocyklem. |
![]() |
Podczas eventu będzie można wygrać w konkursie (lub zakupić) koszulki damskie i męskie oraz torby bawełniane z kolekcji Motocaina Stuff.
Koszt udziału w sobotniej imprezie to 50 złotych od osoby (to koszt ogniska z grillem i napojów bezalkoholowych). Możemy zapewnić nocleg w Dworze za 75 złotych od osoby (30 miejsc noclegowych).
DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU – TAM BĘDZIEMY PUBLIKOWAC INFORMACJE NA BIEŻĄCO!
Informacje praktyczne:
Strona Dworu w Odonowie http://odonow.com/
Odległość od Krakowa – 50 kilometrów
Odległość od Warszawy – 260 kilometrów
Odległość od Katowic – 130 kilometrów
Dwór znajduje się niedaleko miejscowości Kazimierza Wielka.
REZERWUJ CZAS! 28-29 WRZEŚNIA
Masz pytania: napisz do Magdy na magdalena.pondel@motomagart.pl
| Zakończenie sezonu motocyklowego 2013 dla motocyklistek! |
![]() |
|
fot. Motocaina.pl
|
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element



Zostaw komentarz: