„On Any Sunday – The Next Chapter” premiera 14 listopada na „Red Bull na dużym ekranie”

Razem z siecią kin Multikino znany producent energetyków zaprasza na imprezę Red Bull na Dużym Ekranie, która odbędzie się 14 listopada w 6 miastach jednocześnie. Jednej nocy będzie można zobaczyć 4 produkcje, w tym polską premierę długo oczekiwanego "On Any Sunday - The Next Chapter"!

Uczestnicy wydarzenia zobaczą również film „McConkey” o ikonie sportów ekstremalnych, rowerowy „Rad Company” oraz „Cerro Torre: Szanse Śnieżnej Kuli w Piekle” dokumentujący zdobycie jednego z najtrudniejszych szczytów przez Davida Lamę.

Wydarzenie na Facebooku znajdziesz tu.

fot. Red Bull

Bilety są już dostępne w kasach kin i na www.multikino.pl

Bilety:
Ulgowy lub z Voucherem Facebook Multikino Polska – 30 zł
Normalny – 35 zł

Harmonogram wydarzenia:
22:00 – start emisji filmu „McConkey”
0:00 – start emisji filmu „On Any Sunday – The Next Chapter”
2:00 – start emisji filmu „Rad Company”
3:00 – start emisji filmu „Cerro Torre”

„ON ANY SUNDAY – THE NEXT CHAPTER” – polska premiera!
Więcej o tym filmie pisałyśmy tu.

W 1971 roku filmowiec Bruce Brown wyprodukował dokument filmowy, który na zawsze zmienił postrzeganie zawodników oraz pasjonatów motocykli. „On Any Sunday” pokazał intymną stronę pasji do dwóch kółek, zabierając widza za kulisy związku człowieka z maszyną. Teraz przyszedł czas na kolejną część! Syn Bruce’a, Dana Brown, przy użyciu nowoczesnej technologii stworzył współczesną wersję filmu, w którym zaprezentował pasjonatów jeżdżących praktycznie w każdym terenie. W rolach głównych wystąpią niesamowici sportowcy, rewolucyjni wynalazcy oraz gwiazdy kina.
Obsada: Travis Pastrana, Robbie Maddison, Marc Marquez, Ashley Fiolek, Kenny Roberts, Dani Pedrosa, James Stewart, Mickey Rourke, Bo Derek
Czas trwania: 99 min
Więcej informacji: http://www.onanysundayfilm.com/

„McCONKEY”
To wyjątkowy dokument o życiu ikony sportów ekstremalnych. Film opowiada o niesamowitych wyczynach narciarskich i drodze, jaką trzeba przebyć, aby spełnić swoje marzenia. Shane McConkey na zawsze pozostanie pionierem freeskiingu i ski-BASE jumpingu. Jego talent, umiejętności oraz słynne ironiczne poczucie humoru będą inspirować jeszcze wiele pokoleń. W filmie „McConkey” Red Bull Media House we współpracy z Matchstick Production oddają hołd człowiekowi, który wyznaczał nowe granice ludzkich możliwości.
Obsada: Shane McConkey, Jim McConkey, Travis Pastrana, Bob Burnquist, Scot Schmidt
Czas trwania: 109 min
Więcej informacji: http://mcconkeymovie.com/

„RAD COMPANY”
Brandon Semenuk to postać znana każdemu fanowi ekstremalnego kolarstwa górskiego. Młody zawodnik na dobre zapisał się na kartach historii MTB, jako twórca nowej szkoły freeride’u. “Rad Company” to projekt filmowy z udziałem Semenuka, w którym będzie można zobaczyć również m.in.: Steve Smitha, Cam Zinka, Cam McCaula, Thomasa Genona, Grahama Agassiza i wielu innych. “Rad Company” to 100% akcji, w którym triki i przejazdy z najwyższej półki zostały nagrane najlepszymi dostępnymi technologiami!
Obsada: Brandon Semenuk, Yannick Granieri, Thomas Genon, Steve Smith, Cam Zink, Brendan Fairclough, Graham Agassiz
Czas trwania: 49 min
Więcej informacji: http://redbull.com/radcompany

„CERRO TORRE: SZANSE ŚNIEŻNEJ KULI W PIEKLE”
Cerro Torre to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych i najtrudniejszycj gór świat. W 2012 dwójka wspinaczy – David Lama (zwycięzca Wspinaczkowego Pucharu Świata w wieku 15 lat) oraz Peter Ortner – dokonali wyczynu, który poruszył całym środowskiem alpinistycznym. Zdobyli legendarny szczyt metodą klasyczną, stawiając sobie za punkt honoru ujarzmienie góry przy zastosowaniu najsurowszych zasad i wykorzystaniu jedynie liny asekuracyjnej. “To film o determinacji, wierności sobie i postawieniu na cele, w których osiągnięcie naprawdę się wierzy” – powiedział David Lama.
Obsada: David Lama, Peter Ortner
Czas trwania: 102 min
Więcej informacji: http://cerrotorre-movie.com/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze