Ominął jednego szeryfa, ale drugi był zbyt trudnym przeciwnikiem

Dawno nie komentowaliśmy żadnego nagrania, na którym pojawia się kierowca, któremu obca jest znajomość przepisów i logiczne myślenie, ale za to lubi być złośliwy wobec innych. Na tym nagraniu trafiło się dwóch.

Wydawało się, że wprowadzenie przepisów dotyczących jazdy na suwak i towarzyszące temu informacje w mediach, skutecznie wyjaśnią wszystkim szeryfom drogowym, że ich zachowanie jest irracjonalne. Media motoryzacyjne od dawna też publikują nagrania takie, jak poniższe, pisząc wprost dlaczego mamy do czynienia w nich z zachowaniem aspołecznym.

Zdesperowany szeryf – blokuje drogę nawet drzwiami!

Mimo to nadal zdarzają się osoby, które dołożą wszelkich starań, żeby utrudnić innym jazdę. Pocieszające może być jedynie to, że jeśli data na kamerce była dobrze ustawiona, to zdarzenie miało miejsce ponad trzy lata temu, ale dopiero teraz ktoś się zdecydował zamieścić je w sieci.

Szeryf tak bardzo chlubi się swoją głupotą, że aż zrobił o niej Tik Toka

Samochód z kamerą oraz jadące przed nim BMW X5 natrafiły na szeryfa w Seacie Ibiza, który stał w korku, blokując częściowo lewy pas na długo przed zwężeniem. Blokował nieskutecznie, ponieważ oba pojazdy przejechały obok. BMW po chwili zjechało na prawo, ale autora nagrania chciał w pełni skorzystać z lewego pasa. Uniemożliwił mu to drugi szeryf, jadący Mazdą CX-5, który na 200 m przed zwężeniem zajechał mu drogę. Pewnie we własnym mniemaniu stał się w ten sposób bohaterem wszystkich kierowców stojących w korku.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze