Ochraniacz na piersi Dainese dla motocyklistki

Firma Dainese pomyślała o specjalnej zbroi chroniącej biust i stworzyła dwa ochraniacze, które przeznaczone są przede wszystkim dla dziewczyn jeżdżących wyczynowo, zwłaszcza dla pań uprawiających motocross, enduro, czy trial.

Kobiece piersi są w centrum uwagi wielu fundacji – namawia się kobiety do prowadzenia samodzielnych badań, a także do regularnego robienia USG lub mammografii. Wszystko po to, aby w przypadku wykrycia nowotworu, szybko podjąć leczenie.

Motocyklistki też powinny dbać o swoje biusty, a wstrząsy, upadki czy dotkliwe potłuczenia nie służą piersiom.

Dainese Thorax Pro Lady
fot. Dainese

Dainese w swojej ofercie ma dwa typy osłon na piersi. Thorax Pro Lady to sztywny „biustonosz” z szelkami, który jest przeznaczony do zakładania pod kurtkę. Sztywny front wykonany jest z polipropylenu, miękki wkład nie uciska i nie podrażnia. Osłona zapewnia ochronę przed drganiami i wstrząsami oraz przepuszcza powietrze. Dzięki szelkom można ją odpowiednio dopasować.
Rozmiary: S, M, L. Cena: 69 euro.

Osłona Thorax Lady nie ma szelek, ale da się ją doczepić do ochraniacza placów Dainese Thorax. Jest wyprofilowana podobnie jak Pro Lady, trwała, oddychająca i nie powoduje otarć.
Rozmiary: S, M, L. Cena: 49 euro.

Oba ochraniacze chronią nie tylko biust ale i żebra, płuca i serce a także amortyzują wstrząsy.

Dainese Thorax Lady
fot. Dainese

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze