Nowy Peugeot e-Expert z zasięgiem do 330 km

Nowy Peugeot e-Expert z zasięgiem do 330 km

23 maja 2020
Nowy Peugeot e-Expert zbudowany jest na platformie EMP2 i wyposażony w silnik elektryczny o mocy 136 KM.

Ta w pełni elektryczna furgonetka ma możliwość holowania przyczepy o masie do 1000 kg i ładowność do 1275 kg. Przestrzeń ładunkowa identyczna jest jak w wersjach z silnikiem spalinowym.

Nowy Peugeot e-Expert zbudowany jest na platformie EMP2 i wyposażony w silnik elektryczny o mocy 136 KM. Do dyspozycji jest akumulator wysokiego napięcia o pojemności 50 kWh i zasięgu do 230 km WLTP lub 75 kWh o zasięgu do 330 km WLTP.

Silnik ten oferuje cichy napęd, a także doskonałe przyspieszenie dzięki natychmiastowemu, wysokiemu momentowi obrotowemu, który wynosi 260 Nm.

Na dużym ekranie dotykowym można w prosty sposób uzyskać dostęp do informacji związanych z wykorzystaniem, odzyskiwaniem oraz przepływem energii. Przycisk "e-Toggle" oferuje natychmiastowy dostęp do ustawień automatycznej skrzyni biegów. Elektryczny furgon oferuje 3 tryby jazdy: Eco, Normal i Power.

Nowego furgona e-Expert można naładować z klasycznego gniazda domowego przy użyciu standardowego przewodu dostarczonego z samochodem lub ze wzmocnionego gniazda Green Up, które umożliwia skrócenie ładowania do 15 h.

Szybkie i intuicyjne ładowanie baterii ułatwia codzienną eksploatację, wystarczy 30 minut, aby odzyskać 80% zasięgu. Aplikacja MyPeugeot pozwoli także zdalnie sterować niektórymi funkcjami samochodu, takimi jak ładowanie akumulatoa i ustawienie temperatury kabiny.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!