Nowy Opel Corsa-e. Replika w edycji bożonarodzeniowej

Pewnego razu Święty Mikołaj i elfy wysłali renifera na emeryturę, a zamiast niego wybrali Opla Corsę-e...

Dzięki naładowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu mogły nie tylko świecić się choinkowe lampki – jego moc przydała się także przy rozwożeniu prezentów!

kolekcjonerzy już niedługo będą mogli zamówić swoje własne nowe modele Corsa i Corsa-e jako repliki wyprodukowane przez Minichamps. Przyjmowanie zamówień rozpocznie się w styczniu 2020 r., a cena to zaledwie 29,90 EUR. W swoich przezroczystych pudełkach modele w skali 1:43 w wersji „Summit White” (Corsa) lub „Power Orange” (Corsa-e) prezentują się na każdej półce lub stoliku.

Za subtelnymi kołami w stylistyce „BiColor” (znanej z oryginalnych wersji) wyraźnie widoczne są zaciski hamulcowe. Maleńkie reprodukcje logo Opla z motywem błyskawicy dumnie zdobią przedni grill i tylną klapę. We wnętrzu znajdują się nawet miniaturowe wersje prawdziwych, wygodnych foteli.

Każdy przyciągający wzrok model składa się z około 80 części wytwarzanych za pomocą 50 różnych narzędzi. Proces produkcji — począwszy od pierwszych planów 3D aż do otrzymania gotowych produktów — trwa ponad 12 miesięcy. Samo wykonanie precyzyjnych narzędzi zajmuje cztery miesiące. W efekcie mini-repliki nowych modeli Opel Corsa i Opel Corsa-e doskonale odwzorowują wygląd oryginału. 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze