Quantcast

Nowość w Google Maps. Kierowcy będą zachwyceni

Google wprowadza rewolucyjne zmiany w Google Maps. Nowości z pewnością przypadną do gustu kierowcom na całym świecie.

Google, korzystając ze sztucznej inteligencji i miliardów zdjęć udostępnianych przez użytkowników, opracował mechanizm, który nazwał „Immersive View”. Pozwala on spojrzeć na różne obiekty i miejsca w sposób fotorealistyczny i z lotu ptaka.

Co to dokładnie oznacza? Dzięki „Immersive View” każdy może wirtualnie zwiedzać świat i planować wycieczki w sposób, który dotychczas był niemożliwy. 

Korzystając z „Immersive View” można dużo lepiej przygotować się do prawdziwych wycieczek w nieznane rejony. Przestrzeń w “Immersive View” jest interaktywna. Google zapewnia, że można będzie się w niej wznosić wyżej, obracać, ale również nurkować w głąb ulic, żeby dojrzeć szczegóły. Dodatkowo imersyjny widok jest zaopatrzony w specjalny suwak, który pozwoli obejrzeć te same miejsca z lotu ptaka o różnej porze dnia. 

Nowa funkcja Google Maps ma działać na każdym smartfonie i w aktualizowanej wersji map. Pierwsze miasta, które zostaną zobrazowane w taki sposób to: Los Angeles, San Francisco, Nowy Jork i Tokio. Z czasem pojawią się kolejne, w tym polskie metropolie.

Komentarze:

Pawel - 23 maja 2022

W Polsce nauka na prawo jazdy jest na bardzo niskim poziomie i do tego te debilne place manewrowe, to wszystko tylko po to żeby oblać egzamin i znowu płacić pieniądze dla WORDU. Koszmarna jest w tym kraju ta nauka na prawko. Marny poziom nauki i do tego prawo jazdy jest coraz droższe. W Polsce Szkoły nauki jazdy nie uczą jeździć tylko uczą jak zdać egzamin. Przede wszystkim WORD-y powinny być zlikwidowane oraz durne place manewrowe. Powinno się uczyć rzeczy potrzebnych a nie jazdy po łuku dla zdających na prawko B oraz debilnych ósemek i slalomów na prawko kat. A

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze