Nowe Renault Clio w kolorze Orange Valencia – mamy zdjęcia z Francji!

Nowe Renault Clio to już piąta odsłona modelu, który sprzedał się w około 15 milionach egzemplarzy i jest najchętniej kupowanym autem marki Renault na świecie. Tym razem zaprezentowało się w pięknej scenerii ogrodów Ambasady Francji!

Ambasador Francji w Polsce Pierre Lévy zaprosił przedstawicieli polskiego rządu i parlamentu, dyplomatów, przedstawicieli środowisk biznesowych i artystycznych oraz przyjaciół na obchody Święta Narodowego Francji.

W ogrodach Ambasady Francji 13 lipca odbyło się uroczyste przyjęcie. Renault Polska było jednym z partnerów uroczystości i przygotowało ekspozycję Nowego Renault Clio. Goście jeszcze przed premierą modelu w Polsce mogli zobaczyć dwa Nowe Renault Clio w wersji Intens z silnikiem TCe 100 w kolorach Blue Iron i Orange Valencia oraz Nowe Renault Clio w wersji R.S. Line z silnikiem TCe 130 i skrzynią biegów EDC w kolorze Orange Valencia.

Nowe Renault Clio to już piąta odsłona modelu, który sprzedał się w około 15 milionach egzemplarzy i jest najchętniej kupowanym autem marki Renault na świecie. W Europie od 2013 r. Clio znajduje się w ścisłej czołówce segmentu B. Nowe Clio łączy najlepsze cechy swoich poprzedników, a jego wnętrze zostało całkowicie odmienione. Clio jest mniejsze od poprzednika. Jest krótsze o 14 mm (4048 mm długości) i niższe o 30 mm (1440 mm). Za to w środku ma być bardziej przestronne, praktyczne i nowocześniejsze. Większy jest bagażnik. Ma teraz 391 litrów pojemności i według Renault jest najbardziej pojemny w tym segmencie.

Model będzie dostępny również w wersji R.S. Line o sportowym designie, która czerpie bezpośrednie inspiracje z Renault Sport. Co będzie dostępne w tym pakiecie stylistycznym? Nowy, odświeżony grill, specjalne, 17-calowe felgi, sportowe fotele z lepszym podparciem bocznym, karbonowe wstawki we wnętrzu kierownicę pokrytą perforowaną skórą, aluminiowe nakładki na pedały oraz obowiązkowe czerwone przeszycia. Model pojawi się w polskich salonach we wrześniu br.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze