Karolina Chojnacka

Nowe lifestylowe akcesoria od Citroëna. Prezentujemy najciekawsze z nich!

W e-butiku Citroën Lifestyle dostępna jest nowa kolekcja ubrań i akcesoriów, wśród których każdy z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Citroën Lifestyle prezentuje swoje najnowsze produkty, które już można kupić online. Niezależnie od tego, czy szukacie pomysłów na prezent, czy też jako lojalni fani chcecie dodać coś do swojej kolekcji, w e-butiku z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Prezentujemy niektóre z najnowszych akcesoriów:

MINIATURA CITROËN AMI

Mały, dwumiejscowy pojazd francuskiego producenta samochodów, Citroen Ami, jest napędzany skromnym silnikiem elektrycznym o mocy 6 kW, więc zgodnie z francuskim prawem może nim kierować osoba w wieku zaledwie 14 lat i nie jest wymagane, by posiadała prawo jazdy i właśnie przekroczył granicę 1700 zamówień we Francji.

Przeczytaj też: Citroen Ami – plastikowy samochód dla 14-letnich kierowców

Dla entuzjastów lub właścicieli Ami, model jest teraz dostępny w wersji miniaturowej w skali 1/43. Dzięki niemu można rozszerzyć lub rozpocząć kolekcję miniatur w swoim domu.

Nowe lifestylowe akcesoria od Citroëna

GŁOŚNIK CITROËN AMI

Ten przenośny, lekki głośnik można zabrać ze sobą wszędzie. Miłośnicy muzyki z pewnością docenią potężny i wciągający dźwięk 360° Ultimate Ears Boom 3. Wodoodporny i wytrzymały, z 15-godzinną żywotnością baterii, będzie towarzyszył Twoim najlepszym muzycznym chwilom. W domu, a także na pokładzie Ami , gdzie wsuwa się go w specjalnie wydzielony obszar deski rozdzielczej.

Nowe lifestylowe akcesoria od Citroëna

OUI ARE FRENCH CAN’IT

Kolekcja „Oui Are French”, składająca się z elementów lifestyle’owych oraz ubrań i praktycznych akcesoriów dla kobiet i mężczyzn, ma być wyrazem wartości Citroëna: śmiałości i kreatywności, zuchwalstwa i zdolności do ciągłego odkrywania siebie na nowo. Wśród nowości w kolekcji jest wodoodporna i izotermiczna puszka, która utrzymuje temperaturę napojów gorących lub zimnych przez pięć godzin. Pojemności 280 ml, jej wytrzymała i ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że jest bardzo łatwa i wygodna w transporcie.

Nowe lifestylowe akcesoria od Citroëna

OUI ARE FRENCH ICE WATCH

Zegarek Oui Are French Ice Watch jest niezbędnym dodatkiem, który pomoże uniknąć nam spóźnienia na służbowe spotkanie czy do szkoły. To owoc współpracy Ice Watch i Citroën Lifestyle, przyjmujący kolory i kody kolekcji „Oui Are French” i tworzący wyjątkowo elegancki i wytrzymały produkt.

OUI ARE FRENCH UMBRELLA

Kolorowy i wiatroodporny parasol „Oui Are French” będzie Twoim najbliższym sprzymierzeńcem w czasie deszczu i zapewni Ci skuteczną ochronę przed złą pogodą. Idealna na najbliższe miesiące.

Nowe lifestylowe akcesoria od Citroëna

Przeczytaj też: Citroen wspiera projektantki mody

Wszystkie produkty i akcesoria z nowej lifestylowej kolecji Citroëna można kupić TUTAJ.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze