Nowa Kia Picanto – pierwsze zdjęcia

Koreański producent pochwalił się pierwszymi wizualizacjami nowego Picanto. Nowa generacja miejskiego auta wygląda ciekawie.

Podczas salonu samochodowego w Paryżu zadebiutowało nowe Rio, a teraz przyszedł czas na kolejne zmiany w gamie modelowej marki Kia. Na horyzoncie pojawia sie trzecia generacja Picanto, która wpasowuje się w nowy język stylistyczny marki.  Dzięki temu samochód wygląda bardzo nowocześnie i dojrzale. 

Trzecia generacja miejskiego samochodu będzie wyposażona w nowinki technologicznie, a klienci będą mogli indywidualizować wiele elementów nadwozia. Producent wprowadzi większą paletę kolorystyczną.

Wnętrze jest proste, ale mocno przypomina model Rio. Centralnym punktem jest ekran urządzenia multimedialnego, pod którym umieszczono mały panel sterujący klimatyzacją. Pojawiła się również trójramienna kierownica wywołująca sportowe skojarzenia. 

Kia nie zdradza więcej szczegółów na temat nowego Rio. Oficjalna prezentacja samochodu jest zaplanowana na targi w Genewie. Można się spodziewać, że niedługo potem auto zadebiutuje w polskich salonach.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze