Quantcast
Karolina Chojnacka

Nowa Honda Civic Type R w kamuflażu. Co zdradzają zdjęcia?

Nowa Honda Civic Type R pojawi się w salonach w przyszłym roku, ale już dziś dostaliśmy przedsmak tego, czego możemy się spodziewać. Wszystko wskazuje na to, że Civica Type R ominie elektryfikacja...

Honda Civic Type R to rasowy hot hatch, który od zawsze imponował osiągami swoich wysokoobrotowych silników. Jakiś czas temu Honda ogłosiła, że od 2025 roku wszystkie modele sprzedawane w Europie będą zelektryfikowane. Wiele wskazuje jednak na to, że nowy Civic Type R uniknął elektryfikacji.

Nowa Honda Civic Type R w kamuflażu. Co zdradzają zdjęcia?

Honda opublikowała na swoim Twitterze zdjęcia nowego Type R.

Ze zdjęć wynika, że nowa Honda Civic Type R, tak jak jej poprzedniczka, dostanie wielkie skrzydło, a jego mocowanie sugeruje, że prawdopodobnie będzie może będzie regulować jego ustawienie. Poniżej, na zakończeniu pokrywy bagażnika znalazło się jeszcze miejsce na tzw. listwę Gurneya. Wiele osób pewnie ucieszy obecności układu wydechowego z trzema końcówkami.

Nowa Honda Civic Type R w kamuflażu
Nowa Honda Civic Type R w kamuflażu, fot. materiały prasowe / Honda

Jak będzie wyglądać bez kamuflażu, a przede wszystkim co znajdzie się pod maską samochodu, i jak będzie jeździć nowa Honda Civic Type R przekonamy się w przyszłym roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze