Nowa aplikacja Dainese na 40. rocznicę powstania marki

Z okazji 40. rocznicy rozpoczęcia produkcji skórzanych kombinezonów motocyklowych, znana marka Dainese przedstawiła darmową aplikację na urządzenia typu iPhone i iPad. Aplikacja pozwoli fanom na rzut okiem na historię włoskich akcesoriów.

Dainese od 40 lat chroni wielu utalentowanych motocyklistów i właśnie z tego powodu Włosi postanowili celebrować tą okrągłą rocznicę. Aplikacja jest odwzorowaniem wnętrza głównej siedziby Dainese w miejscowości Vicenza. Tam właśnie znajdują się wszystkie modele kombinezonów od początku produkcji marki – bardzo łatwo można dostrzec poszczególne etapy „ewolucji” w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony jeźdźców. Tak naprawdę, niewiele osób ma dostęp do archiwów Vicenzy, dlatego aplikacja wydaje się być idealnym sposobem na zgłębienie wiedzy.

fot. Dainese

Co więcej, specjaliści z Dainese przygotowali nie lada gratkę dla miłośników wyścigów. Dzięki aplikacji, każdy fan będzie miał możliwość przejrzenia kombinezonów, w których jeździly takie legendy, jak Agostini, Sheene, Roberts, Schwantz i Rossi.

Wersja na iPada dostępna jest już za darmo za pośrednictwem iTunes, natomiast wersja dla urządzeń typu iPhone pojawi się już wkrótce.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze