Nitro Circus Live w Warszawie – kto wygrał wejściówki?

Dziś roztrzygnięcie konkursu, w którym do wygrania jest 5 podwójnych wejściówek na niesamowitą imprezę tego roku Nitro Circus Live w Warszawie, która odbędzie się już 14 grudnia na Stadionie Narodowym.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było dopisanie pod artykułem ciekawego komentarza, który uzasadnia chęć zdobycia wejściówki oraz dopisanie się do naszego newslettera do godziny 23.59 dnia 1 grudnia.

Nasz wybór padł na następujące komentarze (na szczególną naszą uwagę zasłużył także czas reakcji, czyli pierwsze komentarze miały fory ;-):

1. Ola Cybulska
„Bilety na nitro circus najlepszy prezent na moje urodziny!”

Tu zadecydowała determinacja, z jaką Ola walczyła na like’i na FB, które były jedym z wyznaczników naszej oceny. Poza tym podwójna wejściówka na Nitro Circus to rzeczywiście wymarzony prezent dla jubilatki – najlepszego od Motocaina.pl Ola!

2. Dagmara Misiewicz Kocur
” Sprawa jest prosta muszę tam być! Wiadomo jak kocham sporty EX, a za motocrossy dałabym się pokroić. Zobaczyć jak fruwają na żywo Adama Jonesa,Taka Higashino i Blake Williams’a byłoby OSOM ♥. X-Games’a najprawdopodobniej nigdy nie zobaczę, to przynajmniej na Nitro Circus bym oczy nacieszyła:) Jako że wcześniej mam termin na dziarkę i tam deponuje kasę, chcę tak bardzo wygrać bilet. Lajkujcie post Kocur chce dostać zawału serca żeby życ :P”

Cóż, tu przemówiły do nas następujące sformułowania: za motocrossy dałabym się pokroić, zobaczyć jak fruwają, nigdy nie zobaczę, termin na dziarkę, zawału serca – czy można być bardziej przekonującą? 😉 Miłej zabawy Dagmara!

3. Kaja Kamińska
„Chcialabym wygrac bilety na NC z paru powodow, po pierwsze jeszcze nie kupilam bo jestem gapa, po drugie nie mam jeszcze prezentu na mikolajki dla mojego ukochanego i uwazam ze to bedzie swietny pomysl na prezent i po trzecie najwazniejsze nie wyobrazam sobie ze moje 4miesieczne dziecko w brzuchu ominie taka impreze 😉 jak nie wygram to i tak pojade, ale 400zl wolalabym poswiecic na stroj crossowy dla mojego przyszlego dziecka ;)”

Tu nas przekonała rozbrajająca szczerość i uczciwe postawienie sprawy – takie kobiety wybitnie doceniamy. No i rzecz jasna – 4-miesięczny motobrzdąc rosnący w brzuchu Kaji, na którego rozwój w sporcie motorowym mama szykuje fundusze – rozbrajające 🙂 Kaja – poprosimy fotkę Waszej ekipy z Nitro!

4. Paweł Nader
„Razem z moją dziewczyną mamy hopla na punkcie adrenaliny. Skakaliśmy na bungee i ze spadochronem, w lecie zdzieramy opony z naszych motocykli. Kiedy dowiedziałem się że ekipa Travisa Pastrany przyjeżdża do Polski od razu pomyślałem, że takie wydarzenie będzie idealnym miejscem na oświadczyny. Pomożecie mi sprawić by ta jedyna powiedziała tak??”

Paweł – na tak postawione pytanie: czy pomożemy, odpowiadamy – oczywiście, że pomożemy! Trzymamy za słowo i prosimy o fotkę z oświadczyn 🙂

5. Arek Budyń
„Najlepsza niespodzianka dla mojego przyjaciela 🙂 bo prawdziwa przyjaźń potęgą!”

Krótko i na temat – podpisujemy się pod tym. Poza tym gratulujemy pomysłu na stworzenie wydarzenia na FB – grunt to determinacja 🙂

Jak otrzymać wejściówkę?
Zwycięzców prosimy o wysłanie nam z maila, który dopisaliście do naszego newslettera, swoje dane teleadresowe oraz numer telefonu dla kuriera, który przywiezie Wam podwójną wejściówkę. Dane należy wysłać na adres konkurs@motocaina.pl

Jeszcze dziś ogłosimy kolejny konkurs, w którym nagrodą będzie jeden z trzech niesamowitych przewodników „100 przełęczy alpejskich na motocyklu” – Najpiękniejsze trasy Alp Wschodnich i Zachodnich, autorstwa Heinz’a E. Studt’a.

Zobacz jak Travis Pastrana zaprasza na Nitro Circus Live w Warszawie:

Razem z moją dziewczyną mamy hopla na punkcie adrenaliny. Skakaliśmy na bungee i ze spadochronem, w lecie zdzieramy opony z naszych motocykli. Kiedy dowiedziałem się że ekipa Travisa Pastrany przyjeżdża do Polski od razu pomyślałem, że takie wydarzenie będzie idealnym miejscem na oświadczyny. Pomożecie mi sprawić by ta jedyna powiedziała tak??Razem z moją dziewczyną mamy hopla na punkcie adrenaliny. Skakaliśmy na bungee i ze spadochronem, w lecie zdzieramy opony z naszych motocykli. Kiedy dowiedziałem się że ekipa Travisa Pastrany przyjeżdża do Polski od razu pomyślałem, że takie wydarzenie będzie idealnym miejscem na oświadczyny. Pomożecie mi sprawić by ta jedyna powiedziała tak??

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze