Nitro Circus Live w Polsce – wygraj wejściówki!

Już 14 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie wyląduje Nitro Circus Live - Extreme Sports Show nr 1 na świecie. Dla czytelników Motocainy mamy do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na tę imprezę!

Nitro Circus
fot. organizatorzy

Impreza stworzona przez legendarnego motocyklistę, Travisa Pastranę, prezentuje szalone pomysły światowej śmietanki freestyle motocrossu, bmx, deskorolki oraz wiele innych niepowtarzalnych numerów związanych ze sportami motorowymi. Medaliści X-Games, uczestnicy X-Fighters, gwiazdy, kaskaderzy i miłośnicy humoru spod znaku Jackass – tak w skrócie można określić ekipę Nitro Circus.

Zaistnieli w treningowym ogródku 14-krotnego złotego medalisty X-Games, wszechstronnie utalentowanego motocyklisty Travisa Pastrany. Travis zdobywał medale we freestyle’u, motocrossie, rallycrossie, wyścigach samochodowych i wszędzie tam, gdzie były konie mechaniczne. Jako pierwszy zrobił na swoim motocyklu podwójne salto, skakał także backflipy ze swoją mamą. Podczas treningów zawsze towarzyszy mu grupa przyjaciół o wesołych przezwiskach, takich jak Streetbike Tommy, Aaron „Wheels” Fotheringham czy Greg „Special” Powel. Każdy z nich specjalizuje się w czymś innym, ale łączy ich jedno – uwielbiają się wygłupiać. Z takich wygłupów oraz mniej lub bardziej niebezpiecznych pomysłów powstał znany na całym świecie serial o nazwie Nitro Circus. To właśnie tam widzowie po raz pierwszy zobaczyli takie numery jak skok z samolotu bez spadochronu, czy próbę backflipa na ścigaczu.

W 2013 chłopcy z Nitro Circus spakowali swoje zabawki i ruszyli w trasę po Europie serwując swoją szaloną mieszankę wybuchową widzom w Moskwie, Hamburgu, Londynie, Berlinie, a także już 14 grudnia, w Warszawie na Stadionie Narodowym. Będzie to pierwszy występ Nitro Circus Live w Polsce. Dwugodzinne show to worek niespodzianek, które wysypują się jedna po drugiej: synchroniczne skoki na motocyklach, latające rowery, deskorolkowa mega rampa, samochody, wybuchy, fajerwerki i najbardziej szalone triki, jakie można zrobić na wszystkim, co jeździ i skacze. Będzie gorąco, będzie głośno, będzie wysoko.

http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=11720

NITRO CIRCUS LIVE -14 grudnia ( sobota ) 2013

STADION NARODOWY
AL. KS. J. PONIATOWSKIEGO 1
03-901 WARSZAWA

OTWARCIE BRAM: 16:00
START IMPREZY: 18:00

Jest konkurs!

Dla tych, którzy chcieliby wygrać podwójne zaproszenie na Nitro Circus Live w Warszawie przygotowałyśmy konkurs. Co trzeba zrobić?

– zapisać się do naszego newslettera;

– opublikować pod tym artykułem komentarz do 1 grudnia, do północy, z uzasadnieniem, dlaczego właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać wejściówkę.

Wybierzemy 5 najciekawszych odpowiedzi (wyznacznikiem w przypadku komentarzy FB będzie również liczba like’ów Twoich znajomych pod Twoim komentarzem) i opublikujemy je w artykule rowiązującym konkurs, który pojawi się na Motocaina.pl w poniedziałek 2 grudnia.

Powodzenia!

Update 2/12/2013 – rozwiązanie konkursu tutaj.

Będzie się działo – ekipia Nitro Circus Live w Warszawie 14 grudnia!
fot. organizatorzy

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Dlaczego?? Bo sama tak jeszcze nie potrafię 🙂 Muszę to zobaczyć 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Moja druga połówka jeszcze w tym roku zostanie porwana, wywieziona na Kubę i tam poślubiona… W ramach zadość uczynienia pragnęłabym mu wręczyć zaproszenie na Nitro Circus Live – toż to lepsze niż wieczór kawalerski!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Zapisałam się na Kat.A i udało się! Zdałam! Obkupiłam się w kurtkę, buty, kask itp. Już wybierałam motocykl dla siebie… a miesiąc później dowiedziałam się, że jestem w ciąży 🙂 Motocykl musiał poczekać.
Teraz, kiedy już urodziłam, planuję wsiąść na moto w nadchodzącym sezonie.. NC było by dla mnie świetnym początkiem, takim powrotem do dwóch kółek. 😀
Nie wspominając, że bardzo chciałabym zobaczyć to ogromne show na żywo!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Chciałabym otrzymać wejściówkę, ponieważ w końcu zapewniłabym bratu taką dawkę adrenaliny i pozytywnych emocji, jakie on mi zafundował wożąc mnie na swoim motocyklu;) To byłyby najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek ode mnie otrzymał:) – moc nieziemskich wrażeń z Nitro Circus Live. Byłabym najlepszą siostrą ever;)

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Jestem dziewczyną, lecz to chyba nic złego,
że kocham motocykle na całego!!
Gdy maszynę odpalam czuję się wolna,
dobrze, że w tym kraju nie jest to zbrodnia.
Byłby fajnie wejść na Narodowy,
zobaczyć z bliska wariatów zawodowych.
Bo choć Pastarna ma pomysły szalone,
gdy na niego patrzymy czujemy się zadowolone. 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Jest poranek, środa, pogoda nawet fajna,
jem śniadanie i przeglądam motocaina.
Patrzę, czytam, niedowierzam,
omlet spada mi z talerza.
Kaskaderzy, motocykle, mechaniczne konie,
a to wszystko czternastego grudnia na stadionie,
Nitro Circus Live – Warszawa
Czy to jeszcze sen czy jawa?
Dwa bilety, szansa taka,
by tam zabrać też chłopaka.
Sama kupić nie mam jak,
jak na razie pracy brak….
A więc wygrać dziś je muszę!!!
To uskrzydli moją duszę,
razem z duszą moje ciało,
któremu adrenaliny jest wciąż mało.

Ślę na koniec pozdrowienia,
pomóż spełnić me marzenia 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Razem z moją dziewczyną mamy hopla na punkcie adrenaliny. Skakaliśmy na bungee i ze spadochronem, w lecie zdzieramy opony z naszych motocykli. Kiedy dowiedziałem się że ekipa Travisa Pastrany przyjeżdża do Polski od razu pomyślałem, że takie wydarzenie będzie idealnym miejscem na oświadczyny. Pomożecie mi sprawić by ta jedyna powiedziała tak??

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Chciałbym otrzymać wejściówkę na to niezwykłe show, ponieważ adrenalina jest moją „miłością”, a jak zobaczyłem, że będzie Travis Pastrana, to po prostu marzeniem byłoby zobaczyć to na żywo. Travis jest dla mnie autorytetem, pokazuje, że nie wolno się poddawać, zawsze trzeba walczyć. Sam też jeżdżę trochę na motocrossie, a w tym roku zacząłem też skakać ze spadochronem(może kiedyś wyskoczę z samolotu jak on :)). Na to wydarzenie zabrałbym ze sobą siostrę, bo wiem, że „hardcore” jest to jedna z niewielu rzeczy, które nas łączą. Niestety ostatnie oszczędności wydałem na skoki, więc będę wyczekiwał z niecierpliwością listy zwycięzców. Powodzenia wszystkim.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

To właśnie ja powinnam otrzymać wejściówkę, ponieważ wtedy porównałabym, czy Nitro Circus Live będzie lepszą imprezą niż Top Gear Live.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Drodzy konkursowicze!
Macie jeszcze czas dziś do końca dnia, aby dokonać jednego z warunków udziału w konkursie – czyli zapisania się na nasz newsletter – będziemy to weryfikować. Można to zrobić na naszej stronie głównej.

Powodzenia!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Muszę tm być, bo oprócz zerwanego wiązadła w barku (jada na jednym kole) mam jeszcze dużo innych do popsucia. Najlepiej jak zrobię to po dobrym instruktarzu.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze