Nieostrożny kierowca pickupa uszkodził McLarena 720S

Nieostrożny kierowca pickupa uszkodził McLarena 720S
Zwykle, kiedy mowa o uszkodzonych supersamochodach, są to efekty wypadków spowodowanych przez ich właścicieli. Tym razem było inaczej.

Po autostradzie jedzie dość szybko McLaren 720S, a tuż za nim Mercedes-AMG C 63 Coupe (prawdopodobnie w wersji Black Series). Sytuacja wydaje się być jasna - obaj kierowcy chcą się przed sobą popisać, co zaraz doprowadzi do nieszczęścia.

Okazuje się jednak, że kiedy auta zbliżają się do korka, sprawnie i bezpiecznie się zatrzymują. Tego nie można powiedzieć o kierowcy pickupa, który próbując uniknąć kolizji z McLarenem stracił panowanie nad autem i uderzył w 720S bokiem. Na szczęście uszkodzenia nie okazały się duże.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.