Nicola Sands Media Managerem BSI

Nicola Sands jest Media Managerem BSI (Benfield Sports International) Speedway. W sezonie 2009 sprawuje pieczę nad akredytacjami dla mediów zarówno na Indywidualne Mistrzostwa Świata (SGP) czy też Drużynowy Puchar Świata (SWC). Jak nie trudno zauważyć, kobiety w coraz większej skali uczestniczą w speedway'u.

 
fot. Kinga Wachowska

Płeć piękna coraz prężniej działa w żużlu. Słyszymy już nie tylko o chęci uprawiania tej dyscypliny sportu przez dziewczyny, ale także o kobietach, które pełnią funkcję kierownika startu, czy też piastują tak poważne stanowiska jak Media Manager BSI Speedway.

Nicola Sands jest odpowiedzialna za wszelkie aspekty związane z akredytacjami dla mediów w sezonie 2009. Wszyscy, którzy są zainteresowani otrzymaniem akredytacji, czy to na SGP (Speedway Grand Prix) czy też na SWC (Speedway World Cup) zobowiązani są wysyłać zgłoszenia właśnie do Nicoli. Oprócz tego, zawsze podczas zawodów Nicola służy pomocą.

Jest to już kolejny sezon, w którym Nicola ma możliwość wykazania się jako Media Manager BSI. Jak nie trudno się domyślić jako reprezentantka piękniejszej części populacji jest jedną z niewielu kobiet zajmujących wysokie stanowisko w instytucjach związanych z żużlem. Miejmy nadzieję, że takie zjawisko już niebawem nie będzie niczym wyjątkowym.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze