Nick Heidfeld w kasku Kamili Mazur na Nuerburgringu

Nick Heidfeld i Jensen Munser - wieloletni projektant kasków niemickiego kierowcy F1- roztrzygnęli ogłoszony na stronie zawodnika konkurs na najlepszy projekt kasku. Z ogłoszenia wyniku cieszymy się podwójnie. Po pierwsze wygrała kobieta, a po drugie Polka - Kamila Mazur.

 

Zwycięzki projekt kasku autorstwa Kamili Mazur.
fot. nickheidfeld.com

Kamila Mazur będzie miała okazję osobiście wręczyć Nickowi Heidfeldowi nowy kask. Odbędzie się to  w paddocku przed pierwszą sesją treningową na Nuerburgringu (22 lipca). Po GP Niemiec kask zostanie przekazany na aukcję charytatywną przeprowadzaną przez telewizję RTL.

 

Nick i  Jensen nie mieli łatwego zadania, ponieważ musieli wybrać jednen projekt spośród 1500.

– To był niesamowicie trudny wybór. Było wiele interesujących, pomysłowych prac i różnych koncepcji. Wybór zwycięzcy zajął trochę czasu. Dwa lata temu przy okazji podobnego konkursu zwycięski projekt od razu rzucił mi się w oczy. Tym razem długo dojrzewałem do ostatecznej decyzji – tłumaczy Heidfeld.

– Praca Kamili Mazur z Polski podobała mi się coraz bardziej za każdym razem, gdy na nią patrzyłem. Podoba mi się, jak autorka zestawiła kolory: czarny, złoty i czerwony, a także pasujący do Formuły 1 wzór. – dodaje zastępujący w zespole Lotus Renault Grand Prix Roberta Kubicę zawodnik.

Zwyciężczyni – Kamila Mazur była zaskoczona, żeby nie powiedzieć zszkowana, gdy dowiedziała się, że wygrała mało tego w nagrodę pojedzie na wyścig na Nuerburgring.

– Bardzo się cieszę, że mój talent został dostrzeżony i że pomoże Nickowi w jego działalności charytatywnej. Jestem dumna, że dołożyłam swoją małą cegiełkę by pomóc potrzebującym dzieciom – powiedziała polska zwyciężczyni.

Kamila Mazur osobiście wręczy Nickowi Heidfeldowi nowy kask w paddocku przed pierwszą sesją treningową na Nuerburgringu (22 lipca). Po GP Niemiec kask zostanie przekazany na aukcję charytatywną przeprowadzaną przez telewizję RTL. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze