Nick Heidfeld w kasku Kamili Mazur na Nuerburgringu

22 lipca 2011
Nick Heidfeld i Jensen Munser - wieloletni projektant kasków niemickiego kierowcy F1- roztrzygnęli ogłoszony na stronie zawodnika konkurs na najlepszy projekt kasku. Z ogłoszenia wyniku cieszymy się podwójnie. Po pierwsze wygrała kobieta, a po drugie Polka - Kamila Mazur.

 

Zwycięzki projekt kasku autorstwa Kamili Mazur.
fot. nickheidfeld.com

Kamila Mazur będzie miała okazję osobiście wręczyć Nickowi Heidfeldowi nowy kask. Odbędzie się to  w paddocku przed pierwszą sesją treningową na Nuerburgringu (22 lipca). Po GP Niemiec kask zostanie przekazany na aukcję charytatywną przeprowadzaną przez telewizję RTL.

 

Nick i  Jensen nie mieli łatwego zadania, ponieważ musieli wybrać jednen projekt spośród 1500.

- To był niesamowicie trudny wybór. Było wiele interesujących, pomysłowych prac i różnych koncepcji. Wybór zwycięzcy zajął trochę czasu. Dwa lata temu przy okazji podobnego konkursu zwycięski projekt od razu rzucił mi się w oczy. Tym razem długo dojrzewałem do ostatecznej decyzji - tłumaczy Heidfeld.

- Praca Kamili Mazur z Polski podobała mi się coraz bardziej za każdym razem, gdy na nią patrzyłem. Podoba mi się, jak autorka zestawiła kolory: czarny, złoty i czerwony, a także pasujący do Formuły 1 wzór. - dodaje zastępujący w zespole Lotus Renault Grand Prix Roberta Kubicę zawodnik.

Zwyciężczyni - Kamila Mazur była zaskoczona, żeby nie powiedzieć zszkowana, gdy dowiedziała się, że wygrała mało tego w nagrodę pojedzie na wyścig na Nuerburgring.

- Bardzo się cieszę, że mój talent został dostrzeżony i że pomoże Nickowi w jego działalności charytatywnej. Jestem dumna, że dołożyłam swoją małą cegiełkę by pomóc potrzebującym dzieciom - powiedziała polska zwyciężczyni.

Kamila Mazur osobiście wręczy Nickowi Heidfeldowi nowy kask w paddocku przed pierwszą sesją treningową na Nuerburgringu (22 lipca). Po GP Niemiec kask zostanie przekazany na aukcję charytatywną przeprowadzaną przez telewizję RTL. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!