Netflix zapowiada czwarty sezon „Drive To Survive”. Premiera już w marcu

Czwarty sezon „Drive To Survive” przybliży fanom Formuły 1 kulisy rywalizacji o mistrzowski tytuł między Maxem Verstappenem a Lewisem Hamiltonem.

Pierwszy sezon „Formuła 1: Jazda o życie” pojawił się na popularnej platformie streamingowej Netflix w 2019 roku i od razu stał hitem wśród kibiców F1. Dzięki sporej popularności i przychylnym opiniom szybko podjęto decyzję o nakręceniu kolejnych sezonów. Sukces „Drive to Survive” pomógł podnieść globalną świadomość o F1 i przyciągnąć do serii jeszcze większą rzeszę fanów, szczególnie w Stanach Zjednoczonych.

Czwarty sezon „Drive To Survive” pojawi się na Netflixie już 11 marca. 10-odcinkowa seria ukaże się zaledwie dziewięć dni przed otwierającym sezon 2022 Grand Prix Bahrajnu.

Oferując bezprecedensowy dostęp, czwarty sezon po raz kolejny zabierze fanów za kulisy, aby z pierwszej ręki zobaczyć, jak kierowcy i zespoły przygotowują się do walki o zwycięstwo w jednym z najbardziej dramatycznych sezonów w tym sporcie. Przygotuj się na zaciekłą rywalizację zespołów, niespodziewane podia i intensywną walkę o tytuł między Mercedesem a Red Bullem, gdy presja osiągnie najwyższy poziom zarówno na torze, jak i poza nim.

Formuła 1
Formuła 1, fot. materiały prasowe / NENT Group

Czwarty sezon „Drive To Survive” przybliży fanom Formuły 1 kulisy rywalizacji o mistrzowski tytuł między Maxem Verstappenem a Lewisem Hamiltonem. Co ciekawe, kierowca Red Bulla nie będzie bezpośrednio występował w serialu, po tym jak w październiku ubiegłego roku ogłosił, że nie zamierza udzielać żadnych wywiadów dla Netflixa, który „fałszuje przebieg rywalizacji”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze