Edyta Klim

Natural Born Lady Rider 2017 – niezwykły kalendarz firmy Metzeler

Kalendarz Metzeler na 2017 rok powstał, by uhonorować wszystkie motocyklistki. Za ich talent, pasję i dążenie do wymarzonych celów.

Producent opon motocyklowych, firma Metzeler obchodzi właśnie 125-lecie swojego istnienia na rynku. Z tej okazji odbył się 48-godzinny maraton filmowy, którego głównym tematem było pokazanie motocyklowej pasji kobiet oraz powstał specjalny, limitowany kalendarz „Natural Born Lady Rider” na rok 2017. 

Na kartach kalendarza można podziwiać motocyklistki, które są zawodniczkami, podróżniczkami, rekordzistkami, jak i pasjonatki dla których motocykl jest miłością życia. Są to min. Maria Costello, Lea Rieck, Sara Trentini, Alicia Sornosa, Sarah Lezito, Jody Perewitz, Tina Meier, Laura Klock i jej córki: Erika i Karlee Cobb. 

Metzeler kalendarzem 2017 chce złożyć hołd motocyklistkom. Dwanaście miesięcy dedykowane jest kobietom, które mimo wielu przeciwności jeżdżą swoim motocyklem z determinacją, talentem i kobiecością, czują silny pociąg do dwóch kółek i takiego stylu życia. Każda strona tego kalendarza to opowieść o odwadze, namiętności i wyzwaniu.

Więcej na stronie: http://www.metzeler.com/site/com/about-us/calendar/2017.html

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze