Natalie jeździ na wózku, ale ściga się w Porsche

Ta historia jest przykładem na to, że nawet najstraszniejsze przeciwności losu nie oznaczają, że trzeba zrezygnować z pasji. Natalie McGloin na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim lub w ekstremalnym Porsche 911 GT3 RS.

Młoda Brytyjka miała drastyczne wejście w dorosłe życie. Kilka lat temu uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu jako pasażer. W wyniku tego jest sparaliżowana od klatki piersiowej w dół. To jednak nie powstrzymało jej od zajęcia miejsca za kołkiem Porsche. Zarówno na normalnej drodze jak i na torze.

Tak, Natalie porusza się na co dzień Porsche 911 GT3 RS, a w weekendy można ją zobaczyć w modelu Cayman S przygotowanym w wyścigowej specyfikacji. Na filmie możemy zobaczyć, jak wiele trudności wymaga samo zajęcie miejsca za kierownicą tego sportowego samochodu. Na szczęście jej wózek został specjalnie przystosowany, żeby ułatwić wsiadanie.

Nieszczęśliwy wypadek i jego konsekwencje nie przekreśliły jej planów dotyczących ścigania się na torze. Natalie ma wielkie plany w związku z regularnymi występami w motorsporcie i zupełnie nie przejmuje się jakimikolwiek ograniczeniami. 

Na filmie możemy zobaczyć, że w tych staraniach wspiera ją Claire Williamis, córka legendarnego sir Franka Williamsa. Podobnie jak Natalie, uległa wypadkowi samochodowemu w 1986 roku i od tamtego czasu porusza się na wózku.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze