NASCAR, drifting, rajdy, wyścigi – Top Gear Live w pigułce

Czwarta w historii edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce Verva Street Racing zbliża się wielkimi krokami. Już za niecałe dwa tygodnie - 21 września - miłośnicy czterech kółek na żywo zobaczą na Stadionie Narodowym wyścigi Porsche Supercup, pokazy driftu i przeżyją wyjątkowe spotkanie z kierowcami ORLEN Team.

Show Top Gear Live, które odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie 21 września, a poprowadzą go Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond.

Kuba Przygoński z Orlen Team, do którego należy świeżo pobity rekord Guinnessa prędkości jazdy w drifcie wynoszący 217 km na godzinę, wraz z Piotrem Więckiem z zespołu Mistrza Polski – BUDMAT Auto RB Team, zaprezentują widzom jak pokonując tor w kontrolowanym poślizgu zdobyć uznanie każdego kibica motorsportu.

Zanim na stadion wjadą gwiazdy Top Gear Live, fani motoryzacji będą mogli obejrzeć także rywalizację serii Porsche Supercup z udziałem Kuby Giermaziaka i Patryka Szczerbińskiego, kierowców Verva Racing Team. Nie zabraknie też zespołów Porsche GT3 Team i Konrad Motorsport.

Dodatkowo, w rywalizacji na zaimprowizowanym torze, wezmą udział zawodnicy reprezentujący Polskę w rajdzie Dakar: Adam Małysz z pilotem Rafałem Martonem oraz Marek Dąbrowski z Jackiem Czachorem.

Podczas Top Gear Live będzie również możliwość zobaczenia na własne oczy wyścigów NASCAR (o najszybszych kobietach tej serii przeczytasz tutaj)

Samochody z serii NASCAR przybliżą kibicom emocje amerykańskich wyścigów.
fot. Nigel Kinrade

Tuż po części Verva Street Racing rozpocznie się show oparte na programie telewizyjnym Top Gear. Widowisko gościło już na czterech kontynentach, występując przy pełnych trybunach największych scen świata. Gospodarze widowiska – Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond i tajemniczy Stig – zadbają o to, by 21 września dostarczyć widzom ogromną dawkę rozrywki.

Zanim jednak rozpocznie się show, VERVA Street Racing otworzy tradycyjny element wszystkich edycji, czyli Pit Party, które tym razem odbędzie się na promenadzie Stadionu Narodowego. Każdy, kto zakupił limitowany bilet, obejrzy niemal trzysta samochodów w parku maszyn, który podczas prawdziwych zawodów pozostaje niedostępny dla publiczności. Wizyta na Pit Party to także możliwość podejrzenia pasjonującej pracy mechaników i niepowtarzalna okazja by zdobyć autograf ulubionego kierowcy.

Dostępne są nadal bilety w sektorach G za 99 złotych, które można nabyć za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20%. Ponieważ finał widowiska z udziałem Brytyjczyków będzie prowadzony w języku angielskim uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której widzowie będą mogli słuchać tłumaczenia symultanicznego za pomocą zestawów radiowych VERVA Street Racing (dostępnych za 20 złotych na terenie imprezy) lub własnych telefonów komórkowych.

HARMONOGRAM IMPREZY

15.30 – 18.00 Pit Party (wejście TYLKO do 17.30) (wejście na Pit Party tylko dla posiadaczy biletu ze specjalną wejściówką)

18.30 – Otwarcie bram

19.00 – Pre show

20.00 – Verva Street Racing

W programie m.in.:

  • Wyścigi Porsche Supercup z udziałem VERVA Racing Team
  • Popisy w jeździe w poślizgu podczas BUDMAT Drift Show w wykonaniu Kuby Przygońskiego i BUDMAT Auto RB Team
  • Wyjątkowe spotkanie z kierowcami ORLEN Team: Adamem Małyszem i Rafałem Martonem oraz Jackiem Czachorem i Markiem Dąbrowskim
  • Znany z amerykańskich torów wyścig NASCAR

21.00 – Top Gear Live

Show oparte na programie telewizyjnym Top Gear z udziałem gospodarzy: Jeremy’ego Clarksona, Jamesa Maya, Richarda Hammonda i tajemniczego Stiga. Ogromna dawka rozrywki, w której znajdziemy m.in. motoryzacyjne wyścigi rydwanów oraz samochodowy curling.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze