Ewa Kania

Najbardziej niezdecydowana kierująca świata? Kobieta w Punto dała niezły „popis”

Ostrożna i zachowawcza jazda, choć dla niektórych kierujących irytująca, w przypadku młodego kierowcy jest zwykle godna pochwały. Lecz to co wyprawiała kierująca Punto, to już pewna przesada.

Autor nagrania z kierującą Punto w roli głównej przypuszcza, że mogła ona być w trakcie dalszej podróży, ale ten poziom niezdecydowania oraz liczba błędów są niedopuszczalne w każdej sytuacji. Film zaczyna się od jej zatrzymania się przed zupełnie pustym rondem. Potrzebowała chwili zastanowienia, by na nie wjechać. Kiedy już to zrobiła, włączyła lewy migacz. Poza tym, że to błąd, nie skręcała ona wcale w lewo – do wyboru były dwa zjazdy, oba, z perspektywy wjeżdżającego, prowadzące prosto.

Kierująca miejskim autobusem jechała pod prąd!

Następnie zatrzymała się przed pustym przejazdem kolejowym (powiedzmy, że nadmierna ostrożność w takim miejscu jest uzasadniona), a potem dojechała do skrzyżowania, cały czas mając od ronda włączony prawy kierunkowskaz i zatrzymała się, choć było pusto. Wyłączyła migacz, a po dłuższym zastanowieniu, włączyła lewy, aż wreszcie ruszyła.

Kierująca nie hamowała na widok pieszej, więc starsza pani wbiegła w auto

Najciekawsze było jednak potem. Kierująca Punto zatrzymała się na czerwonym świetle i na pasie do jazdy na wprost. Ponownie jednak zmieniła zdanie, przejechała ciągłą linię i skręciła w prawo, pomimo nadal świecącego się czerwonego światła. Ostatni z jej „wyczynów” to zatrzymanie się na łuku drogi. Dlaczego to zrobiła? Bo z prawej strony zauważyła, z dużym opóźnieniem, ulicę podporządkowaną. Po prostu brak słów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze