Edyta Klim

Nagie motocyklistki w kalendarzu!

Motocyklistki z północno-wschodniej Anglii wpadły na niecodzienny pomysł - pozowały nago na tle swoich motocykli i okolicznych zabytków. Teraz ich fotografie trafią do kalendarza, a dochód z jego sprzedaży przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Dzięki lokalnym firmom, które pokryły koszt produkcji i dystrybucji kalendarza, cały dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na dwie organizacje: powietrzne pogotowie ratunkowe Great North Air Ambulance oraz motocyklowy transport krwi Northumbria Blood Bikes. Celem jest uzbieranie 10,000 funtów na cele charytatywne.

Jedną z 11-stu modelek i organizatorką akcji była 39-letnia Jackie Gee, która starała się wybierać do sesji miejsca spokojne i ciche, ale szlafroki zawsze były w pogotowiu! Zdjęcia będą min. na tle monumentu Penshaw i Angel of the North, katedry Durham, zamku Bamburgh, mostu transportowego Middlesbrough.

Premiera i sprzedaż kalendarza ruszy w poniedziałek 5 października w pubie Crown Bike Night, Redcar i będzie dostępny w miejscach przyjaznych motocyklistom, w kawiarniach, sklepach, centrach szkoleniowych itp.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

A może byście nam pokazały fajnych nagich motocyklistów?? I panów zachęciły do akcji zamiast podtrzymywać robienie z nas ozdób do motocykla?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

@MałaMi
Czemu od razu ozdób do motocykla? Ja tam moje moto biorę za ozdobę do mnie;)

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze