Muzykalne Suzuki Swift Rock am Ring

Suzuki udowadnia, że każda okazja jest dobra do wypuszczenia limitowanej wersji samochodów. Nowy Swift Rock am Ring to auto dla tych, którym w duszy gra niespokojna melodia.

fot. Suzuki

Lakier w pięknym kolorze „kosmiczno-czarny” i duży szacunek wobec muzyki – taki jest nowy Suzuki Swift „Rock am Rang”.Tylko 700 samochodów,

Limitowane auto pojawi się w Niemczech z okazji organizowanych w czerwcu w Nürburgring festiwalu muzyki „Rock at the king” oraz wyścigu ciężarówek. Specjalny Swift wyposażony będzie w mocniejsze niż wersja standardowa głośniki, 30-gigową pamięć, na której przechowywana jest muzykę oraz adapter do iPoda. W samochodzie zainstalowano także nawigację TMC z 6,9 calowym ekranem. Logo festiwalu zagości zarówno we wnętrzu auta, jak i na karoserii. Pod maską nie ma żadnych festiwalowych innowacji. Samochód napędzany będzie silnikiem 1,6 znanym z Suzuki Sport. Auto rozpędza się do setki w niecałe 9 sekund i ma 125 koni mechanicznych.

Kosmiczny czarny to jeden z trzech kolorów rockowego pojazdu. W ofercie znajdzie się również biały perłowy metalik oraz czerwony perłowy.

Samochód kupimy u naszych zachodnich sąsiadów już w kwietniu. Koszt specjalnego modelu wynosi około 70 tysięcy złotych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze