Mustang kontra deskorolka. Kto szybszy? Film!

Reklama jest podobno dźwignią handlu, musi być więc dobra i na długo pozostawać w naszej pamięci. Chcecie obejrzeć przykład dobrej reklamy? Zobaczcie jak deskorolkarze ścigają się z nowym Fordem Mustangiem.

Nissan Qashqai ścigał się z miłośnikami parkur, a Ford Mustang ma za zadanie prześcignąć deskorolkarzy – i to nie byle jakich. Do jego konkurentów należą dwaj profesjonaliści: Pat Duffy i Jake Brown, którzy przez trzy minuty reklamowego klipu zachwycają nas niemożliwymi do powtórzenia trikami i widowiskowymi skokami. Mustang nie pozostaje im dłużny i prezentuje rasowy dźwięk silnika, dynamikę i przyspieszenie oraz zadziorny charakter – czy wart jest każdego wydanego na niego dolara?

Akcja filmiku toczy się na ulicach Los Angeles wśród okazałych wieżowców, pozamykanych dróg i placów budowy. Poza umiejętnościami deskorolkarzy i mocą Mustanga, widać na nim coś jeszcze – postęp technologiczny. Część scen, jak przyznaje producent, nie powstałaby gdyby nie pomoc komputerów i możliwości dzisiejszej grafiki. Czy reklama powinna nam pokazywać to, co niemożliwe w świecie rzeczywistym? Oceńcie same oglądając filmik


.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze