Karolina Chojnacka

Motoryzacyjne zabawki prosto od Bentleya

Drewniane zabawki i akcesoria z kolekcji Bentleya inspirowane słynnymi Bentley Boys to idealny pomysł na prezent dla młodych miłośników motoryzacji.

Od drewnianego garażu przez pluszowe misie, gry planszowe, po jeżdżące mini modele Bentleya – każdy fan brytyjskiej marki znajdzie coś dla siebie. Zabawki zostały zaprojektowane tak, by łączyć dobrą zabawę z rozwojem edukacyjnym dziecka, przy okazji gwarantując świetną zabawę i odpoczynek dla całej rodziny.

Przykładowo drewniany garaż z pewnością na długie godziny zajmie najmłodszych miłośników motoryzacji. Trzy kondygnacje obejmują funkcjonalne obrotnice, lądowisko dla helikopterów, ręczną windę oraz pompę paliwową i stację myjącą – wszystko, czego potrzebuje maluch, by cieszyć się zabawą. Co ważne całe drewno z którego wykonana jest zabawka jest certyfikowane przez FSC (Forest Stewardship Council), międzynarodowy organ, który przestrzega 10 zasad, aby zapewnić zrównoważone zarządzanie lasami i minimalizację wpływu na środowisko.

Motoryzacyjne zabawki prosto od Bentleya

Przeczytaj też: Perfumy Bentley Infinite

Gra pamięciowa to idealny sposób na spędzenie czasu z całą rodziną. To klasyczna gra rodzinna, dopasowana do uczestników w każdym wieku, która łączy pokolenia. W samochodowej grze pamięciowej wykorzystano 72 karty pamięci, obrazujące Bentleye zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości.

Motoryzacyjne zabawki prosto od Bentleya

Inną, angażującą zarówno dzieci, jak i dorosłych, grą jest układanka Bentley Ravensburger, składająca się z 300 puzzli. Każdy może ułożyć własny Continental GT3 firmy Bentley, którym wygrywano 4½ Litre, Speed Six i Speed 8 Le Mans.

Zainteresowani mogą kupić zabawki w oficjalnym sklepie internetowym Bentleya: TUTAJ.

Motoryzacyjne zabawki prosto od Bentleya

Przeczytaj też: Luksusowe meble Bentley

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze