Luksusowe meble Bentley

Nowa kolekcja Bentley Home jest inspirowana doskonałym rzemiosłem i wykwintnymi materiałami, które charakteryzują wnętrza wszystkich modeli Bentley. Zaprojektowana, aby dostarczyć luksusu do domów i biur, kolekcja łączy w sobie nieodłączne cechy firmy Bentley - rzemiosło, dziedzictwo, tradycję, ekskluzywny styl i niebanalne projekty.

Zapowiedź kolekcji opisałyśmy tu.

Ta ekskluzywna kolekcja łączy w sobie najlepsze elementy tradycyjnego i nowoczesnego designu, oddaje charakter kierowcy samochodów Bentley.

Paleta kolorów składa się z różnych naturalnych barw takich jak kość słoniowa, szarości, kremy i beże. Skomplikowane detale, jak skórzane warkocze na obrzeżach mebli, czy charakterystyczny pikowany wzór tłoczony na skórze, często spotykany we wnętrzach samochodów Bentley, podkreślają unikalny styl tych przedmiotów.

Kolekcja składa sie z pięciu linii.

Bentely Richmond
fot. Bentley

Richmond
Elegancka i wyrafinowana linia siedzisk, która obejmuje sofy, szezlongi i fotele. Kopertowa zewnętrzna struktura może mieć wykończenie fornirem lub skórą. Natomiast struktura wewnętrzna jest pokryta skórą, lnem lub cienkim aksamitnym kaszmirem. Wykończenia upiększa warkocz ze skóry.

 

Bentley Madeley & Kendal
fot. Bentley

Madeley & Kendal
Duży owalny lub okrągły stół powstał z myślą o spotkaniach. Goście zasiądą na skórzanych krzesłach Kendal, ozdobionych logo Bentley, które może być wyszyte na oparciu, na zamówienie. Stół zrobiony z zaokrąglonych drewnianych paneli ozdobiono ręcznie wyprawianą skórą. Nogi wykonane są ze stali.

 

Bentley Sherbourne & Kingsbridge
fot. Bentley

Sherbourne & Kingsbridge
Wysokie i niskie gabloty z fornirowanymi frontami pokryto skórą; są również dostępne w gładkiej wersji lub ze skórą pikowaną. Lakierowane wnętrza oraz zewnętrzne powłoki i kryształowe półki podkreślają  luksus i jakość zarówno marki Bentley jak i Club House Italia, który jest częścią Luxury Living Group. Uchwyty i nogi mebli wykonane są ze stali i uzupełnione spiżem w kolorze szarym.

Bentley Harlow
fot. Bentley

Harlow
Ta seria to nowoczesne stoliki kawowe o metalowo-stalowej konstrukcji i spiżowych wykończeniach. Powierzchnia wykonana jest z onyksu lub skóry.

Canterbury
Łóżka z imponującym zagłówkiem, powleczonym tkaniną lub skórą. Kształty są miękkie. Innowacyjna kołdra, Fibra di Legno, jest z wysokiej jakości tkaniny wykonanej przy użyciu miazgi drzewnej, która zmiękcza i wygładza przędzę.

 

Bentley Canterbury
fot. Bentley

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze