Quantcast
Karolina Chojnacka

MotoMikołajki 2021. Motocykliści łączcie się w szczytnym celu!

MotoMikołajki są świetnym przykładem na to, że motocykliści mają wielkie serca. Ubrani na czerwono motocykliści kwestują na rzecz dzieci. Nie straszna im zima, śnieg i mróz. A najlepsze jest to, że każdy może zostać MotoMikołajem!

Już po raz XIII w Warszawie odbędzie się akcja warszawskich motocyklistów MotoMikolajki.pl! Kolejny raz ulicami Warszawy przejedzie niezwykła parada motocyklowych Mikołajów. W niedzielę, 5 grudnia, pokażą oni Warszawie motocyklowe uśmiechy w świątecznych strojach.

Cel akcji MotoMikołajki.pl jest konsekwentnie realizowany od kilku lat. Co roku motocykliści wspierają Domy Dziecka niezależnie od sytuacji w kraju czy pogody. Ilość podopiecznych, których MotoMikołaje wspierają w tym roku to nieustająco prawie setka dzieci.

MotoMikołajki to wspólny cel pomocy dzieciakom i mnóstwo atrakcji: parada MotoMikołajów przez centrum Warszawy, Mikołajowe rozdawanie słodyczy, atrakcje dla wszystkich na Placu Zamkowym i konkurs na NajMikołajowy Motocyk.

MotoMikołajki.pl 2021

MotoMikołaje i MotoMikołajki tradycyjnie spotkają się pod PGE Narodowy, przy bramie nr 2, a następnie ruszą na plac Zamkowy i tam w tym roku zakończą świąteczną akcję.

Jeśli chcesz się przyłączyć do akcji i być na bieżąco ze wszystkimi informacjami koniecznie odwiedź stronę MotoMikołajki.pl na Facebooku lub weź udział w wydarzeniu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze