MotoMikołajki.pl, czyli motocykliści dzieciom

W zeszłym roku aż 400 Mikołajów na motocyklach kwestowało na rzecz rodzinnych domów dziecka. W tym roku akcja rusza ponownie.

Polskie Stowarzyszenie Motocyklistów po raz kolejny organizuje akcję Motomikołajki.pl. W poprzednich 2 latach udało się przekazać beneficjentom pomoc przekraczającą 120 tysięcy zł.

Każdy Mikołaj musi mieć swojego renifera!
fot. materiały organizatora

MotoMikołajki to wspólny cel pomocy dzieciakom i mnóstwo atrakcji: parada MotoMikołajów przez centrum Warszawy, Mikołajowe rozdawanie słodyczy, wielkie grupowe zdjęcie Mikołajów, atrakcje dla wszystkich na Placu Zamkowym i ustanowienie rekordu: ile MotoMikołajów pomieści najmniejszy na świecie sklep jednej z sieci, konkurs na NajMikołaja i NajMikołajkę oraz NajMikołajowy Motocykl (warto się wysilić, bo nagrody bardzo cenne!) , wspólne zabawy z dziećmi na hali OSIR, m.in. ćwiczenia z drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Spartans, zabawy na trampolinie i ścianie wspinaczkowej, nauka tańca, symulatory motocyklowe itp. Po atrakcjach dla dzieci przyjdzie czas także na rozrywkę dla nieco starszych – wieczorny koncert finałowy dla Mikołajów i sympatyków akcji w klubie Proxima, gdzie zagrają Monkeys and The Baboons oraz Raggafaya.

W zeszłym roku kwestowało aż 400 motocyklistów. Ilu będzie w tym roku?
fot. materiały organizatora

Wszystkich Mikołajów zapraszamy na zbiórkę 9 grudnia 2012 o godzinie 10:00 na Placu Konstytucji w Warszawie. Na „chwilowo niezmotoryzowanych” MotoMikołajów będzie tradycyjnie czekał mikołajowy autobus. Szczegółowe informacje o akcji, konkursach a także komunikaty dla Mikołajów dostępne na stronie: www.motomikolajki.pl oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/MotoMikolajki. Pierwszy konkurs już wystartował, do zdobycia Abarth, Jeep lub Alfa Romeo na weekend!

MotoMikołajki to świetna zabawa dla dzieci i dla dorosłych
fot. materiały organizatora

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze