MotoGP: Rossi nie ma szans na zwycięstwo

Max Biaggi, zawodnik wyścigów Superbike, w wywiadzie dla włoskiej telewizji krytycznie ocenił transfer Valentino Rossiego do teamu Yamahy. Biaggi stwierdził, że "The Doctor" nie ma szans na zwycięstwo w królewskiej klasie w nadchodzącym sezonie.

W oświadczeniu dla stacji Sport Mediaset, Biaggi przyznał, że nie widzi Valentino Rossiego jako zwycięzcy w tym sezonie. 

„Rossi może powrócić do zwycięstwa MotoGP jedynie w sferze swojej wyobraźni” – powiedział Biaggi.

fot. materiały prasowe

Co więcej, zawodnik WSBK zasugerował, że „The Doctor” nie zapracował w żaden sposób na dosiadanie mistrzowskiego motocykla Yamahy w nadchodzącym sezonie.

„Valentino Rosii jest jak David Coperfield! Pomimo dwóch lat w kiepskim stylu, w tym sezonie pojedzie mistrzowskim motocyklem” – podsumował Biaggi.

Przypominamy: Valentino Rossi jest dziewięciokrotnym mistrzem świata Moto Grand Prix. Jego kilkuletnia przygoda z teamem Ducati nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, a sam mistrz  nie czerpał pełnej satysfakcji ze swoich startów. Z tego powodu, w nadchodzącym sezonie „The Doctor” będzie reprezentował barwy Yamaha Racing Team. Czy Rossi wróci do czołówki, a może – tak, jak powiedział Max Biaggi – nie ma szans na zwycięstwa? To prawdopodobnie największa zagadka zbliżających się rund MotoGP.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze