MotoGP: Lorenzo wskazuje faworytów następnego sezonu

24 stycznia 2013
Jorge Lorenzo, aktualny mistrz świata Moto GP, podał swoje typy zwycięzców w przyszłym sezonie rozgrywek królewskiej klasy. Według Lorenzo, najbardziej konkurencyjnymi zawodnikami, oprócz niego samego, będą Dani Pedrosa, Valentino Rossi oraz Marc Marquez.
Loading module...

"Jestem bezsprzecznie zawodnikiem, którego można pokonać, ponieważ wygrałem ostatnią rundę, a Pedrosa, z kolei wygrywał wiele innych wyścigów, a w tym finał, dlatego może być faworytem" - powiedział w rozmowie z La Gazzetta dello Sport Jorge Lorenzo. 

Poruszając temat nowego kolegi w teamie, Valentino Rossiego, Lorenzo powiedział: "Rossi jest również konkurencyjny i z pewnością nie zapomniał, jak to jest być zwycięzcą. Jest trzech czterech, ale niespodzianki są zawsze możliwe i nie chcę niczego przewidywać" - kontynuował.fot. materiały prasowe


"Mam ogromny szacunek dla wszystkich zawodników Moto GP... Valentino ma bardzo wiele sukcesów na koncie, jest motocyklistą spełnionym, a ponadto nie posiada żadnych słabości, może z wyjątkiem swojego wieku" - podsumował Lorenzo.

Kto sięgnie po koronę MotoGP? Czy Valentino Rossi przygotowuje dla nas renesans?

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!