Edyta Klim

Motocyklowy aligator!

Mary Horn z Florydy wozi na motocyklu oswojonego, 15-letniego aligatora o imieniu Rambo. Grozi jej jednak utrata zwierzęcia.

 

15-letni Rambo mieszka z Mary w Lakeland, odkąd była nastolatką. Aligator jest oswojony i łagodny, a także rozumie język migowy. Lubi jeździć z Mary na motocyklu i ma na nim swój własny fotelik. Często bierze udział w imprezach dla dzieci i w charytatywnych akcjach, jako atrakcja.

Rambo ma także kolekcję strojów, ponieważ jego skóra musi być chroniona przed słońcem. Urodził się z nadwrażliwością na światło słoneczne i przez 4 lata musiał żyć w zbiorniku w ciemnej szafie, a jego rodzeństwo nie przeżyło przebywania na zewnątrz. Mary stopniowo oswajała go ze sobą i przebywaniem na zewnątrz.

https://www.youtube.com/watch?v=Xe0fOJ7Ufk4

Mimo, że aligator był z Mary 11 lat, to teraz może go stracić, ponieważ przepisy są tak skonstruowane, że na zwierzę o długości przekraczającej 6 stóp musi przypadać 2,5 akra ziemi, a Rambo ma tylko jeden pokój. Mary walczy o prawo opieki nad aligatorem, tłumacząc, że ze swoją, bardzo niską odpornością, nie przetrwa w innych warunkach.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze