Motocyklowe Mikołaje w Warszawie

Chcesz pośmigać na jednośladzie z innymi przebranymi za Mikołajów motocyklistkami i wziąć udział we wspaniałej akcji charytatywnej? Przyjedź 5 grudnia na warszawski plac Teatralny o godzinie 10 - oczywiście w stroju Św. Mikołaja - a pomożesz dzieciom z domów dziecka i choremu szkrabowi!

fot. Arkadiusz Markowicz
fot. Arkadiusz Markowicz

 

Zbliża się kolejna edycja akcji MotoMikołajki. W tym roku, podobnie jak w poprzednich, organizatorzy chcą dać trochę ciepła i uśmiechu tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Odwiedzą warszawskie domy dziecka, spędzą czas z dziećmi, zaśpiewają z nimi kolędy i wręczą mikołajkowe upominki.
Dodatkowo MotoMikołaje przeprowadzają zbiórkę środków, które w całości zasilą konto ciężko chorej, malutkiej dziewczynki Lenki Ziółkowskiej (o chorobie Lenki przeczytasz tutaj i na www.pomozlence.pl). 

fot. Arkadiusz Markowicz
fot. Arkadiusz Markowicz

 

 

 

 

 

W niedzielne przedpołudnie 5 grudnia można spodziewać się wielu niespodzianek, konkursów i zabaw z cennymi nagrodami, ciepłego posiłku i napitku dla każdego MotoMikołaja. Na zakończenie akcji planowany jest koncert.

Organizatorzy kwestują dla malutkiej Lenki i trzech, warszawskich domów dziecka; jeden z nich to dom małego dziecka. Jeśli chcesz pomóc kup słodycze i kosmetyki, najlepiej jednego rodzaju, tak by nie powstały niesnaski wśród dzieci. Potrzebne są też artykuły dla niemowląt: pieluchy, chusteczki nawilżane itp. i zadzwoń do pod podane niżej telefony.

fot. Arkadiusz Markowicz
fot. Arkadiusz Markowicz

Jeśli masz kontakt do firmy, która zechciałaby zasponsorować słodycze, kosmetyki , pieluchy, lub jeśli wraz z paczką swoich przyjaciół chcecie zakupić jeden komplet produktów (np. 20 pianek do golenia, 60 antyperspirantów, 30 paczek Pampersów – zadzwoń do: 

 • Dominiki Gały
  kom: +48 505554107
  info@motomikolajki.pl

  Jakuba Jastrzębskiego
  kom: +48 660710011
  info@motomikolajki.pl

  fot. Arkadiusz Markowicz

  Pomoże każdy, kto przyjedzie na Motomikołajki i kupi bilet wstępu (20 złotych). Całość zebranej kwoty zostanie przekazana na konto Lenki, którą czeka jeszcze sporo operacji i rehabilitacji, zanim w pełni swoich możliwości zacznie cieszyć się życiem. 

  Możesz też wesprzeć akcję finansowo. Organizatorzy kupią dodatkowo upominki ze środków, które zbiorą.Polskie Stowarzyszenie Motocyklistów EWO
  ul. Gawota 9H/1 02-830 Warszawa,
  nr rach: 29 2130 0004 2001 0515 2590 0001 Volkswagen Bank Polska S. A.
  Tytuł przelewu: Motomikolajki 

  Dołącz do akcji na Facebooku.

  Więcej na stronie www.motomikołajki.pl

 • Zobacz co się działo w zeszłym roku.
 •  

  Zostaw komentarz:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

  Najnowsze

  Najnowsze

  Najnowsze

  Najnowsze

  Najnowsze