Motocyklistki w NY transportują mleko dla dzieci (video)

Motocyklistki w NY transportują mleko dla dzieci (video)
The Sirens Women's Motorcycle Club pomaga mlecznemu bankowi w transporcie mleka dla niemowląt.

The Sirens Women's Motorcycle Club to najstarszy i największy klub motocyklowy w Nowym Jorku, który zrzesza kobiety jeżdżące na chopperach. Grupa założona została w 1986 roku, a obecnie działa w niej ok. 50 kobiet.

Działania klubu koncentrują się na problemach zdrowotnych kobiet. Jedna z jego inicjatyw to pomoc w transporcie mleka dla The New York Milk Bank. Motocyklistki zobowiązały się, by dostarczać mleko od matek-dawców do potrzebujących naturalnego mleka niemowląt w szpitalach i domach.

Na pomysł ten wpadła założycielka banku mleka - Julie Bouchet-Horwitz, która zauważyła z jaką łatwością motocykle pokonują korki w Nowym Yorku. Prośbę o pomoc wystosowała do kobiecego klubu motocyklowego, a "Syreny" jednogłoście się zgodziły na udział w takiej akcji. Tak powstał projekt "Milk Rider".

Zobaczcie tą historię na filmach:

Motocyklistki też chętnie angażują się w projekty dotyczące AIDS, na cześć jednej z koleżanek, która zmarła z powodu komplikacji związanych z tą chorobą.

Strona klubu: http://sirensnyc.com/

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.