Motocyklistki na Andrzejkach w Harleyu – galeria zdjęć

W miniony poniedziałek dealer Harley Davidson - Liberator, zorganizował Andrzejki dla kobiet jeżdżących motocyklami. Zaproszone Panie lały wosk, przymierzały się do wymarzonych maszyn i markowych ubiorów, a rozmowom o planowanych na przyszły sezon jednośladowych wypadach nie było końca.

Rozmowom o motocyklach nie było końca, ale i przebieraniu ciuchów 😉
fot. Motocaina

Producenci motocykli, ubiorów motocyklowych, a także salony sprzedające jednoślady zaczeli zauważać, jak ważną grupą docelową są motocyklistki. Pierwsi projektują coraz bardziej sprzyjające kobietom maszyny, drudzy dostrzegają, że mamy biust i różnej wielkości biodra, a salony organizują imprezy przeznaczone dla kobiet na motocyklach.

Tym razem warszawski dealer motocykli Harley-Davidson – Liberator – wyprawił Andrzejki, na których motocyklistki mogły spotkać się w zwykle znanym sobie towarzystwie, porozmawiać przy lampce wina i smakołykach. W przerwach rozważały kupno odzieży motocyklowej sygnowanej logiem Harleya, od kasków, czy butów, po bieliznę. Nie obyło się także bez przymiarek do wymarzonych jednośladów.

Mamy nadzieję, że tego typu wydarzenia, nie będa odosobnione i jak przyjdzie sezon, będziemy się integrować na przeróżnych imprezach ;-). Jeśli wiecie o takich przedsięwzięcia, lub same je organizujecie, informujcie nas, pisząc na adres redakcja@motocaina.pl

Przeczytaj też o Andrzejkach dla motocyklistek u dealera Hondy Motorista.

Aby obejrzeć pełną galerię zdjęć, jak skończysz pierwszą planszę fotek, wróc na stronę główną i przewiń na kolejną, oznaczoną nr 2.

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze