Andrzejki dla motocyklistek – galeria zdjęć

W miniony piątek odbyły się Andrzejki dla motocyklistek organizowane u dealera motocykli Honda - Motorista, pod patronatem Motocaina.pl. Były wróżby, lanie wosku, muzyka na żywo i mnóstwo przebierania w najnowszą kolekcję ubrań motocyklowych na sezon 2010. Zobacz galerię zdjęć z imprezy.

Na imprezę przyszła Magdalena Wilk – kierowca wyścigowy.
fot. Motocaina

Na Andrzejki do salonu Motorista przybyło ok. 200 osób, wiedzionych chęcią spotkania z innymi motocyklistkami oraz nadzieją na dobrą zabawę. Można było powróżyć sobie u profesjonalistki, lać wosk przed klucz, zrobić tatuaż i podjeść trochę smakołyków. Do tańca przygrywał zespół rockowy, z powodzeniem trafiając z repertuarem w gusta przybyłych.

Motocyklistki poza przysiadaniem się do swoich ulubionych, lub wymarzonych motocykli, ochoczo przywdziewały na siebie kurtki, kaski, spodnie, czy buty (ceny zostały obniżone), mając w oczach wizję rychłego wyjazdu w nowym ubiorze na stołeczne – i nie tylko – drogi. Ciekawostką była możliwość zakupu jednośladowych stringów i ręcznie malowanej koszulki z przepiękną grafiką retro motocykla (rozmiary także dziecięce).

Przymierzaniu damskich kasków nie było końca!
fot. Motocaina

Każda przybyła persona mogła wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami były kurtka motocyklowa Ixon oraz koszulki. Podczas spotkania miał miejsce także przyjemny epizod, a mianowicie ujawnienie pewnej pozytywnie zaskoczonej kobiecie, zakupionego przez jednego z pracowników salonu, a prywatnie jej partnera – motocykla CB1000R. Para będzie śmigać Hondą już niebawem!

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili to Andrzejkowe wydarzenie i już zapraszamy na kolejne imprezy dla motocyklistek. O szczegółach będziemy informować niebawem.

 

Zobacz bogatą galerię poniżej. Jak skończy się pierwsza plansza zdjęć, wróć do artykułu i przewiń na następną.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze